• 22 255 95 55

Dziurkacze biurowe duże

Duży dziurkacz jest niezwykle praktycznym i często wykorzystywanym artykułem biurowym. Swoje szczególne zastosowanie produkt ten znajduje w wielu miejscach pracy, z dużym naciskiem na firmy oraz instytucje szkolne.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Archiwizacyjny

Pokaż na stronie:

Dziurkacz duży 

Duży dziurkacz jest niezwykle praktycznym i często wykorzystywanym artykułem biurowym. Swoje szczególne zastosowanie produkt ten znajduje w wielu miejscach pracy, z dużym naciskiem na firmy oraz instytucje szkolne. Cechą charakterystyczną produktu - dziurkacz biurowy duży, zdecydowanie jest jego wyjątkowo duża siła nacisku, dzięki której jest w stanie przebić on większą ilość kartek za jednym razem niż uniwersalny dziurkacz. 
 

Dziurkacz archiwizacyjny - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie

Dziurkacz duy archiwizacyjny Leitz

Duży dziurkacz biurowy jest niezastąpiony, jeśli chodzi funkcjonalność. Duży dziurkacz jest w stanie za jednym razem przedziurawić połowę ryzy papieru. Co więcej, dziurkacz archiwizacyjny dużych rozmiarów nie potrzebuje do tego procesu dużej siły nacisku z naszej strony, dzięki czemu mamy pewność, że produkt ten ma wysoką jakość. Oprócz szczególnie docenianej precyzji, jesteśmy w stanie wyróżnić znacznie więcej istotnych parametrów, które czynią ten produkt wyjątkowym. 

Duży dziurkacz biurowy - pozostałe parametry: 

  • Dziurkacz biurowy duży wykonuje doskonałe dziurki o średnicy od 4 mm do 6 mm
  • Większość dziurkaczy archiwizacyjnych tego typu, została wzbogacona w precyzyjny ogranicznik formatu
  • Duże rozmiary dziurkacza biurowego warunkują to, że ramie dziurkacza jest długie, co redukuje siłę nacisku potrzebną do przedziurkowania
  • Solidne metalowe wykonanie dużego dziurkacza archiwizacyjnego gwarantuje nam funkcjonalność produktu przez okres wielu lat
     

Dziurkacz duży cena 

Cena dużego dziurkacza uwarunkowana jest głównie marką, ilością funkcji oraz tworzywem, z którego został wykonany dziurkacz biurowy. Średnia cena dużego dziurkacza biurowego mieści się w granicach od 300 złotych do 1000 złotych. 
 

Dziurkacz biurowy - o producencie 

Jednym z najpopularniejszych producentów dziurkaczy archiwizacyjnych niewątpliwie jest marka SAX, która od lat specjalizuje się w dystrybucji artykułów z branży papierniczo - biurowej. Szczególne wyróżnienie należy się również takim firmom jak: Leitz, czy Ideal. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Materiał
więcej >

Cena