• 22 255 95 55

Dziurkacze 6 otworowe

Dziurkacz na 6 dziurek jest zdecydowanie rzadziej wybieranym produktem niż dziurkacz czterootworowy. Mimo wszystko dziurkacz sześciootworowy jest niezwykle praktycznym artykułem, którego zastosowanie jest wyjątkowo doceniane w branży biurowej.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Ilość dziurek: 4 do 6

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Dziurkacz 6 otworowy 

dziurkacz 6 dziurek Leitz

Dziurkacz na 6 dziurek jest zdecydowanie rzadziej wybieranym produktem niż dziurkacz czterootworowy. Mimo wszystko dziurkacz sześciootworowy jest niezwykle praktycznym artykułem, którego zastosowanie jest wyjątkowo doceniane w branży biurowej. Dziurkacz na 6 otworów umożliwia nam własnoręczne wykonanie perforacji (dziurek) w kartkach, dzięki czemu bez problemu jesteśmy w stanie wpiąć je do naszego ulubionego segregatora, czy organizera. Na które parametry należy zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu produktu - dziurkacz na 6 otworów? Dziurkacz 6 otworów - zbiór najważniejszych informacji. 

 

Dziurkacz 6 dziurek - najważniejsze parametry

Dziurkacz na 6 ringów jest szczególnie poszukiwanym produktem przez pasjonatów małych organizerów. Dziurkacz 6 otworowy A5 bez problemu wykona idealnie odległe od siebie dziurki, które doskonale dostosują się do ringów w naszym ulubionym organizerze.  

Dziurkacz 6 ringów, aby spełniał wszystkie nasze wymagania, powinien charakteryzować się konkretnymi parametrami, które zadecydują o ostatecznej jakości produktu. 
 

dziurkacz 6 otworów

Dziurkacz 6 - funkcje dziurkacza: 

 • Poszczególne modele dziurkaczy na 6 dziurek wykonują otwory o różnej średnicy. Wśród najpopularniejszych z nich, jesteśmy w stanie wyselekcjonować dziurki o średnicy 5 mm, 5,5 mm oraz 6 mm. 
   
 • W zależności od modelu dziurkacz na 6 otworów będzie charakteryzował się inną siłą cięcia. Ilość kartek którą, jest w stanie przedziurawić dziurkacz, mieści się w granicach pomiędzy 8 kartkami, a 250 kartkami. 
   
 • W podstawowej funkcji dziurkacza na 6 otworów odległość pomiędzy dziurkami wynosi 80 mm (tak jak odległość pomiędzy ringami w segregatorze). Warto jednak wiedzieć, że jedną z dodatkowych funkcji dziurkaczy sześciootworowych, jest możliwość regulacji odległości pomiędzy wykonywanymi dziurkami. 
   
 • Pamiętajmy o sprawdzeniu, czy dziurkacz 6 otworowy posiada specjalnie wbudowany pojemnik na ścinki. 
   
 • Warto sprawdzić również informację o tym, czy producent dziurkacza na 6 dziurek dołącza kilkuletnią gwarancję na produkt oraz, czy dziurkacz na 6 otworów posiada certyfikat bezpieczeństwa (GS).

 

Dziurkacz na 6 dziurek A5 - o producencie 

Jednym z najpopularniejszych producentów dziurkaczy na 6 otworów niewątpliwie jest marka SAX, która od lat specjalizuje się w dystrybucji artykułów z branży papierniczo - biurowej. Szczególne wyróżnienie należy się również takim firmom jak: Leitz, czy Eagle

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Materiał
więcej >

Cena