• 22 255 95 55

Ekrany projekcyjne i wskaźniki

Prezentacje multimedialne to już stały element wykorzystywany w pracy wielkich korporacji i coraz częściej nawet w niewielkich biurach. Przekazanie treści popartej pokazem jest nie tylko ciekawszą formą szkolenia, pokazu itp., ale także łatwiej przyswajalne przez słuchaczy.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Jednak, by pokaz multimedialny spełnił swoje zadanie powinien być odpowiednio przygotowany. Miejsce wyświetlania treści ma tu bardzo duże znaczenie. Ekrany projekcyjne – bez tego elementu nie może w pełni udać się żadna prezentacja.

Ekrany projekcyjne wspomagają potencjał projektora

Ściana nie zapewni nam wyświetlania obrazu w dobrej jakości, dlatego lepiej od razu zaopatrzyć się w ekran projekcyjny, tym bardziej, że nie jest to duży wydatek, a wielkość ekranu można dobrać w zależności do wielkości miejsca jakim dysponujemy. Wyższość ekranu nad ścianą polega na tym, że tkanina projekcyjna ma taką strukturę, że skupia światło lampy i odbija je bez straty dla jakości wyświetlanego obrazu.

Ekrany projekcyjne ścienne

 Jeśli prezentacje są często wykorzystywane w waszej pracy, warto zakupić ekran projekcyjny na ścianę. Nawet do mniejszych pomieszczeń znajdziesz odpowiedniej wielkości ekran, który na stałe można za pomocą elementów mocujących umieścić na ścianie. Ekran umieszczony jest w kasetce (złożony jest praktycznie nie widoczny) i w prosty sposób manualnie może być rozwijany przed prezentacją. Jeżeli montaż ekranu na ścianie jest nie możliwy lub często nasze projekcje mają charakter mobilny, powinniśmy rozważyć zakup ekranu projekcyjnego na statywie. Lekki, poręczny, z łatwością ustawisz go w wybranym miejscu.

Ekran projekcyjny + wskaźnik laserowy – idealna prezentacja

 

Aby projekcja przebiegała bez zakłóceń oglądanego obrazu, a wzrok oglądających skupiony na wybranej treści kupujemy wskaźnik laserowy. Niewielkie rozmiary i duży zasięg urządzenia, ułatwia prezentację bez zakłóceń dla widza.

Wyposaż swoje biuro w niezbędne akcesoria do prezentacji multimedialnych, korzystając z oferty naszego sklepu. 

Filtry

Producenci
więcej >
Bateria
więcej >
Etui
więcej >
Funkcja przewijania slajdów
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor lasera
więcej >
Odbiornik chowany w pilocie
więcej >
Waga [g]
więcej >
Zasięg lasera [m]
więcej >
Zestaw do montażu
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena