• 22 255 95 55

Elektryczne

Przebywając w pomieszczeniu, w którym unosi się przyjemny zapach, wykonywanie poszczególnych obowiązków staje się o wiele bardziej przyjemne. W biurze jego odczuwanie jest szczególnie ważne, ponieważ przyjmowane są w nim bardzo często również osoby spoza danego urzędu bądź firmy.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Szybki i prosty sposób na zamaskowanie przykrego zapachu w biurze? Elektroniczny odświeżacz powietrza!

Chcąc zatem korzystnie wypaść w ich oczach, dobrym pomysłem jest zainwestowanie w elektryczne odświeżacze powietrza. Ich skuteczność w maskowaniu nieprzyjemnej woni jest bardzo skuteczna, wydajność duża, zaś sposób obsługi – banalnie prosty. Wszystkie te cechy powodują, że możliwe do nabycia w naszym sklepie internetowym artykuły cieszą się od lat niesłabnącą popularnością, znajdując dla siebie kolejnych nabywców. Dołączając do nich, zyskują Państwo pewność, że atmosfera panująca w biurze lub innego rodzaju lokalu skutecznie będzie skłaniać do przebywania w nim dosłownie wszystkich. Zwłaszcza, że swoim Klientom oferujemy nabycie elektronicznych odświeżaczy powietrza o powszechnie akceptowanych zapachach, m.in. kwiatowym, cytrusowym oraz imitującym oceaniczną świeżość.

Wyjątkowa intensywność zapachów generowanych przez elektroniczne odświeżacze powietrza

Proponowane elektroniczne odświeżacze powietrza dzielą się na dwie podstawowe grupy, jeśli chodzi o sposób ich zasilania. Pierwszą tworzą artykuły, we wnętrzu których znaleźć można baterie R14 (dwie sztuki), w skład drugiej wchodzą natomiast odświeżacze zasilane w sposób sieciowy. Niezależnie jednak od tego, na zakup jakiego typu produktu z naszej oferty zdecyduje się dana osoba, może być absolutnie pewna otrzymania wyrobu będącego w stanie spełnić jej oczekiwania. Warto przy tym pamiętać o niejednolitej pojemności naszych elektronicznych odświeżaczy powietrza (m.in. 15, 75 oraz 5200 ml), pozwalającej korzystać z nich przez długi lub nawet bardzo długi czas i dającej jednocześnie możliwość odczuwania wciąż tak samo intensywnego zapachu. Zobacz również odświeżacze powietrza w sprayu

Filtry

Producenci
więcej >
Głębokość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Materiał
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >
System
więcej >

Cena