• 22 255 95 55

Etykiety do segregatorów

Niezastąpionym elementem do wszystkich segregatorów są wymienne etykiety. Posiadamy modele do wsuwania w specjalne kieszonki na brzegach segregatora jak również etykiety samoprzylepne. Dodatkowo znajdziesz specjalistyczne trwałe listwy do wpinania katalogów.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Etykiety do segregatorów

etykieta Esselte

Etykieta do segregatora jest jednym z tych produktów, które w codziennym użytku są niezwykle często wykorzystywane, jednak z uwagi na to, że ich zastosowanie jest tak powszechne, to często zapominamy, jak prawidłowe opisy segregatorów są w stanie ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. W związku z tym wiele segregatorów zostało wzbogaconych o wymienne etykiety grzbietowe do segregatorów, które są estetycznym dodatkiem oraz ogromną pomocą podczas odnajdywania prawidłowych dokumentów. Etykiety do segregatora - niezastąpiony, mały dodatek biurowy. Dowiedzmy się wszystkiego, co warto wiedzieć, aby wybrana przez nas etykieta do segregatoram spełniała jak najlepiej swoją funkcję.
 

Etykiety segregator- dobrze zorganizowane biuro

Etykiety na segregatory przyczyniają się do wydajności pracowników. Trudno byłoby wyobrazić funkcjonowanie zarówno małych, jak i dużych korporacji bez tego drobnego artykułu papierniczo-biurowego. Prawidłowa organizacja biura w wysokim stopniu wpływa na oszczędność czasu pracy oraz na ogólną poprawę samopoczucia pracowników. Proces opisywania segregatorów jest wyjątkowo istotny, jeśli chodzi o prowadzenie dokumentacji. Niektóre z dokumentów powinny być archiwizowane nawet do kilkunastu lat. Nie trudno jest się domyślić, że po takim czasie, aby odnaleźć prawidłowy opis segregatora, trzeba się trochę napracować. Gdyby nie grzbiet segregatora, który możemy w łatwy sposób oznaczyć przy użyciu etykiety, poszukiwania odpowiednich dokumentów trwałyby zdecydowanie dłużej.

 

Opis segregatorów - na co należy zwrócić uwagę?

Esselte etykieta segregator

 

Opisywanie segregatorów z pozoru wydaje się niezwykle łatwą czynnością. Jednak przed dokonaniem zakupu naklejki na grzbiet segregatora, należy pamiętać o drobnych elementach, które ostatecznie złożą się na spójny sukces, a co za tym idzie również udany zakup etykiety do segregatora.

Pierwszą najistotniejszą kwestią, która odróżnia od siebie poszczególne etykiety, jest grzbiet segregatora, a właściwie jego szerokość, która najczęściej wyrażana jest w mm. Aby opisywanie segregatorów przebiegło prawidłowo, to w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się z parametrami technicznymi segregatora, a mianowicie szerokością grzbietu, a dopiero później powinniśmy dobrać odpowiedni rozmiar etykiety na segregator biurowy.

Etykieta segregator - popularne wymiary:

  • Etykieta do segregatora 28 mm x 153 mm
  • Etykieta do segregatora 33 mm x 153 mm
  • Etykieta do segregatora 48 mm x 153 mm
  • Etykieta do segregatora 54 mm x 153 mm

 

 

W zależności od modelu produktu, który posiadamy opisywanie segregatorów będzie się różniło w głównej mierze wymiarami etykiety. Jenak rozmiary nie są jedyną różnicą, ponieważ jesteśmy w stanie wyselekcjonować znacznie szerszy podział, jeśli chodzi o zróżnicowanie produktu. Etykiety, które są stosowane, aby, stworzyć opis na segregator charakteryzują się dwoma sposobami umieszczania ich w segregatorze.

 

Pierwszym, niezwykle popularnym produktem są etykiety do segregatora wsuwane. Ich zastosowanie jest szczególnie doceniane z uwagi na to, że źle sporządzony opis na segregator możemy w łatwy sposób naprawić, poprzez odwrócenie etykiety obustronnej. 
 

Drugim, również często stosowanym modelem z tej grupy produktów są etykiety samoprzylepne. Produkt ten jest szczególnie doceniany z uwagi na swoją trwałość. Raz przyklejona etykieta samoprzylepna do segregatora jest niemalże nie do odklejenia. Dzięki czemu mamy pewność, że opisy na segregatory pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi okres, a my już zawsze będziemy w stanie odnaleźć konkretny segregator z niezbędnymi dla nas dokumentami.

 

Etykiety do segregatorów - najchętniej wybierane marki

Najchętniej wybieranymi markami etykiet do segregatorów niewątpliwie są wszystkie te produkty, które mają swój popularny odpowiedniki w postaci segregatorów. Wśród takich produktów niewątpliwe powinny znaleźć się etykiety do segregatorów Esselte oraz etykieta do segregatora od firmy Donau. Te dwie firmy niewątpliwie są głównymi, jeśli chodzi o dystrybucje artykułów z branży papierniczo-biurowej.
 

Opisywanie segregatorów za pomocą etykiet - wiodące firmy:
 

esselte logo
  • Esselte: marka od ponad 100 lat zaangażowana jest w produkcje artykułów biurowych. Założyciele firmy jako swoje motto przewodnie działań podkreślają: „Chcemy ułatwiać pracę w biurach ludziom na całym świecie”. Ciekawym faktem jest również to, że początkowo firma funkcjonowała jako grupa szwedzkich drukarni pod nazwą SLT. Na przełomie lat siedemdziesiątych XX wieku marka nabrała ogromnego rozpędu, co skutkowało rozwojem na skalę europejską. Prekursorzy w swojej dziedzinie! Marka Esselte zawsze jako pierwsza stawiała wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku opracowali mechanizm segregatora No. 1 Power, co w rezultacie dawało nam znacznie silniejszy i trwalszy zacisk. Wszystko to i wiele więcej przyczyniło się do budowania silnej marki na skalę światową!

     
Donau logo

 

 

  • Donau: pierwsze kroki na rynku firma ta stawiała już w 1954 roku. Wtedy też w Wiedniu powstała firma Donau-Plastik. Z czasem oferta austriackiej marki rozrosła się o szeroką gamę artykułów biurowych, a także szkolnych. Segregatory Donau bardzo szybko zyskały na swojej popularności wśród rzeszy zadowolonych klientów. Produkt ten cechuje się niezwykłą trwałością oraz precyzyjnym wykonaniem. Wraz ze wzrostem popularności marki stopniowo została poszerzona oferta pod względem różnorodności segregatorów Donau. Do najpopularniejszego modelu najchętniej kupowanego przez klientów należy: Segregator Donau Master - produkt ten dostępny jest zarówno w wielu rozmiarach, jak i kolorach. Granice szerokości grzbietów oscylują między 50 mm, a 75 mm.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena