• 22 255 95 55

Filiżanki, spodki, szklanki i inne

Same przekąski i napoje to nie wszystko, czego potrzebujesz, by przyjąć gości w sposób elegancki. Biznes to przede wszystkim dbałość o szczegóły, która przekłada się na efekty. Gdy potencjalni klienci lub inwestorzy zauważą, że zwracasz uwagę na detale, dużo chętniej skorzystają z Twojej oferty lub zainwestują środki w prezentowany projekt.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Nie możesz więc podać poczęstunku na jednorazowych talerzach i w plastikowych kubeczkach. Sięgnij po delikatne i subtelne szklanki, naczynia i filiżanki do biura. Pamiętaj, że niewielka zmiana może mieć ogromne znaczenie. Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Wystarczy się z nami skontaktować. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów DlaBiura24.pl jest do Twojej dyspozycji.

Podstawowe naczynia do biura – co warto mieć?
 

Szklanki do biura to podstawa. Pracodawca musi zadbać o dostępne źródło wody pitnej dla swoich pracowników. Powinien więc pamiętać o akcesoriach pozwalających na skorzystanie z ogólnodostępnego dystrybutora. Biorąc pod uwagę, że plastikowe kubki nie są najlepszym rozwiązaniem, warto wyposażyć firmową kuchnię w zestaw szklanek, ww. filiżanki do kawy i spodki do biura. Oczywiście nie musi być to luksusowa zastawa od projektantów lub zabytkowych producentów ceramiki. Delikatne i nowoczesne akcesoria będą prezentować się w sposób doskonały – niezależnie od okoliczności.

Asortyment przygotowany z myślą o gościach
 

Nie zapomnij również o interesantach, klientach i gościach, którzy będą odwiedzać Cię w biurze. Zaproponowanie im kawy, herbaty lub wody to kulturalne zachowanie, które z pewnością zostanie miło odebrane. Podając przygotowany napój w delikatnej filiżance, zasygnalizujesz im, że myślisz o wszystkim i planujesz takie wydarzenia o wiele wcześniej. To istotna cecha przy prowadzeniu biznesu, która pomoże Ci sfinalizować większość założeń.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Materiał
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >
Typ
więcej >

Cena