• 22 255 95 55

Filtry prywatyzujące 3M

Filtr prywatyzujący 3M to trwałe zabezpieczenie poufnych informacji przed osobami trzecimi. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: 3M

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Ochrona poufnych danych osobowych spoczywa na obowiązku każdego z nas. Niezwykle ważne jest, abyśmy przebywając szczególnie w miejscach publicznych zachowywali wzmożoną ostrożność, ponieważ to właśnie wtedy jesteśmy najbardziej narażeni na kradzież wzrokową, poufnych danych osobowych. Obecnie nie musimy już dłużej martwić się o ten aspekt, ponieważ wiele światowych marek podjęło wyzwanie rozwiązania tego problemu. W związku z tym powstał produkt - filtr prywatyzujący 3m, który w łatwy sposób umożliwia nam ochronę danych osobowych przed osobami trzecimi. 


3m filtr prywatyzujący - zastosowanie 

Filtry prywatyzujące 3m są innowacyjną metodą ochrony danych osobowych, która nie wymaga od nas wiedzy informatycznej, ani szczególnych umiejętności. Folia prywatyzująca 3m jest to nic innego jak ciemna folia, łatwa do przymocowania na wyświetlasz naszego telefonu, laptopa, czy wyświetlacza. Dostępnych rozmiarów jest bardzo wiele i odpowiadają one dokładnie rozmiarowi filtru prywatyzującego, tak więc dobór odpowiedniego rozmiaru nie powinien być w żaden sposób utrudniony. 
 

Filtry prywatyzujące 3m - główne korzyści stosowania

filtr prywatyzujący 3M

Główne korzyści:

  • trwała ochrona danych osobowych, które są widoczne jedynie dla osoby siedzącej naprzeciwko monitora. Brak możliwości odczytu informacji dla kąta powyżej 30 stopni,
  • filtr prywatyzujący 3m ogranicza emisję światła niebieskiego o 35%,
  • 3m filtr prywatyzujący umożliwia nam ochronę ekranu przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi takimi, jak zabrudzenia, czy zadrapania,
  • folia prywatyzująca 3m jest łatwa w montażu, demontażu oraz czyszczeniu.

    Folia prywatyzująca 3m sprawdzi się idealnie u każdej osoby, która korzysta z urządzeń komputerowych bądź telefonicznych w miejscach publicznych. Często zaleca się również wykorzystywanie filtrów prywatyzujących 3m w firmach, aby jak to tylko możliwe zabezpieczyć informacje przed pozostałymi pracownikami zajmującymi stanowiska obok. Nigdy nie możemy mieć pewności, że każda osoba zatrudniona ma dobre intencje. Szczególnie gdy w wielu firmach rotacja osób jest dość częsta. W takiej sytuacji inwestycja w filtr prywatyzujący 3m będzie niezbędna. 
     

Filtry

Producenci
więcej >
Przekątna filtra (cale)
więcej >
Przeznaczenie
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >

Cena