• 22 255 95 55

Flamastry szkolne

Są znane pod różnymi nazwami, dla jednych to flamastry szkolne, dla innych mazaki, markery lub pisaki. To jednak ten sam produkt, o takich samym zastosowaniu, który rozwija kreatywność dziecka i pozwala mu tworzyć niezwykłe obrazy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Flamastry do szkoły występują w wielu wariantach, są to też zestawy z mniejszą, jak i większą paletą kolorystyczną. Mają też konkretne zastosowania, pozwalają na malowanie nie tylko po kartce papieru. Zestawy flamastrów koniecznie muszą znaleźć się na wyposażeniu każdego ucznia. Warto też już odpowiednio wcześniej zapoznać dziecko z tymi przyborami do malowania. Na pewno będzie z nich też korzystać w przedszkolu.

 

Flamastry do szkoły o różnym zastosowaniu

Flamastry szkolne wykorzystywane są nie tylko na zajęciach plastycznych, również na innych lekcjach. Służą m.in. do podkreślania ważniejszych informacji czy też wykonywania diagramów, tabelek i wykresów. Mazakami dzieci ozdabiają też swoje zeszyty. Flamastry szkolne przeznaczone są najczęściej do malowania po papierze, ale nie tylko. Są specjalne mazaki, które sprawdzą się do malowania po tkaninach, drewnie czy szkle. Polecamy je szczególnie do kreatywnych prac plastycznych i eksperymentowania w domowym zaciszu.

 

Czym cechują się dobre flamastry szkolne?

Dobre flamastry do szkoły charakteryzują się dużym nasyceniem kolorów i trwałością. Nie wysychają po kilku zastosowaniach i nie tracą przy tym swojej intensywności. Najlepiej, na początek sprawdzą się mazaki z końcówką w kształcie stożka o grubości 2-3 mm. Są precyzyjne i pozwalają na pomalowanie i narysowanie mniejszych szczegółów. Flamastry szkolne występują w różnych rozmiarach, mniejszych i większych zestawach. W naszej ofercie znajdziesz też mazaki do tablic suchościeralnych, które coraz częściej pojawiają się w rodzinnych domach, w pokoiku małego artysty.

Sprawdź także inne artykuły szkolne, jak zeszyty szkolne oraz plastelina. Zapraszamy!

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Skuwka
więcej >
Klip
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Materiał
więcej >
Cienki
więcej >
Do metalu
więcej >
Do szkła
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Gruby
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Zestaw
więcej >
Zmywalny
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >

Cena