• 22 255 95 55

Folie do laminowania Fellowes

Folia do laminowania Fellowes jest produktem, który doskonale współpracuje z urządzeniem, jakim jest laminator biurowy. Za pomocą folii laminującej Fellowes mamy możliwość trwałego oprawiania dokumentów, dzięki czemu są one doskonale zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:FELLOWES

Pokaż na stronie:

Folia do laminowania Fellowes

Folia do laminowania Fellowes A4

Folia do laminowania Fellowes jest produktem, który doskonale współpracuje z urządzeniem, jakim jest laminator biurowy. Za pomocą folii laminującej Fellowes mamy możliwość trwałego oprawiania dokumentów, dzięki czemu są one doskonale zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Wyróżniamy wiele rodzajów folii laminującej, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu ma możliwość dostosowania produktu do swoich indywidualnych preferencji. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu folii laminującej Fellowes warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie przemyślanego zakupu. 

 

Folia Fellowes - podstawowe informacje

Już na wstępie należy zaznaczyć, że nie każda folia do laminacji Fellowes jest dokładnie taka sama. Podstawową różnicą pomiędzy konkretnymi foliami Fellowes jest format. Wśród najpopularniejszych wymiarów wyróżniamy A3 oraz A4, to właśnie w tych formatach najczęściej produkowane są urządzenia laminujące. Kolejną kluczową różnicą jest grubość folii do laminacji Fellowes, która wyrażana jest w mikronach. Im większa grubość folii do laminacji Fellowes, tym większą trwałością będzie charakteryzował się dany produkt. 

Folie do laminacji Fellowes - rodzaje: 

  • Folia do laminacji Fellowes samoprzylepna A3
  • Folia do laminowania Fellowes Premium A3 80 mic
  • Folia do laminowania Fellowes Premium A4 80 mic

 

Folie do laminowania Fellowes - powierzchnia

Folie do laminowania Fellowes dzielą się na dwa rodzaje, jeśli chodzi o rodzaj powierzchni. W podstawowym podziale folie do laminacji Fellowes dzielą się na matową oraz błyszczącą. Powłoka błyszcząca jest bardziej elegancka, a z kolei matowa jest uniwersalna i klasyczna.
 

Folie do laminowania Fellowes cena

logo fellowes

Ceny folii laminującej Fellowes są do siebie zbliżone, lecz niejednakowe. Uśredniona cena produktu waha się w granicach od 35 złotych do 70 złotych za opakowanie. Koszt produktu uzależniony jest od grubości folii laminującej oraz ilości arkuszy w jednym opakowaniu.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość folii [mic]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Funkcja cofania
więcej >

Cena