• 22 255 95 55

Folie do laminowania A5

Folia do laminowania A5 jest kolejnym formatem folii, który zaraz po A3 i A4 jest najczęściej wykorzystywana wśród pracowników biurowych do laminowania bieżącej dokumentacji.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A5

Pokaż na stronie:

Folia do laminowania A5

Folia do laminacji A5 LEITZ

Folia do laminowania A5 jest kolejnym formatem folii, który zaraz po A3 i A4 jest najczęściej wykorzystywana wśród pracowników biurowych do laminowania bieżącej dokumentacji. Ponadto folia do laminowania A5 to doskonały sposób na zabezpieczenie wizytówek firmowych, czy innych materiałów reklamowych o mniejszym formacie. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup folii do laminowania A5 konkretnej firmy, obowiązkowo powinniśmy zapoznać się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie satysfakcjonującego zakupu. 

 

Folia A5 do laminowania - podstawowe informacje 

Nie każda folia do laminowania A5 jest dokładnie taka sama, pierwszą podstawową informacją, którą powinniśmy podkreślić, jest grubość folii, która wyrażana jest w mikronach. Parametr ten umożliwia nam dostosowanie sztywności laminowanych dokumentów według naszych potrzeb. Kolejnym ważnym parametrem jest rodzaj powłoki folii do laminowania A5, w podstawowym podziale wyróżniamy dwie - matową i błyszczącą. Powłoka matowa nie odbija światła i sprawia, że laminowane dokumenty są czytelne. Z kolei folia błyszcząca A5 nadaje dokumentom eleganckiego wyglądu. 

 

Folia do laminacji A5 - cena 

Ceny foli do laminowania A5 różnią się od siebie i są głównie uwarunkowane ilością arkuszy w opakowaniu, grubością oraz rodzajem powłoki. Kolejnym ważnym elementem, który będzie miał kluczowy wpływ na cenę, jest marka. W zależności od popularności i rozpoznawalności firmy możemy liczyć na niewielkie rozbieżności cenowe pomiędzy produktami. Za opakowanie 100 sztuk folii do laminowania A5 musimy średnio zapłacić od 12 złotych  do 55 złotych. 

 

Folia do laminowania A5 - producenci 

W branży biurowej wyróżniamy wielu producentów, którzy w swojej ofercie dysponują foliami do laminowania A5. Jakie marki cieszą się największą popularnością? Z całą pewnością na szczególne wyróżnienie zasługują takie marki jak LEITZ, czy OPUS. Poznaj bogatą ofertę naszych producentów i wybierz folię do laminowania A5 najlepiej dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb! 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość folii [mic]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Funkcja cofania
więcej >

Cena