• 22 255 95 55

Folie do laminowania 100 mic

Jedną z najpopularniejszych grubości folii, która doskonale sprawdzi się w środowisku biurowym, jest produkt o wartości 100 mic. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Grubość folii [mic] :100

Pokaż na stronie:

Folia do laminowani 100 mic 

Folia do laminowania 100 mic

Folie do laminowania są niezastąpionym elementem w procesie laminacji. Przy użyciu tego niewielkiego produktu mamy możliwość trwałego oprawiania w folię dokumentów, dzięki czemu są one trwale zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Jednak już na wstępie należy podkreślić, że nie każda folia do laminowania jest dokładnie taka sama, a jej odpowiedni wybór w stosunku do urządzenia laminującego jest kluczowy, jeśli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Folia do laminowania - jaką wybrać? 
 

Folia do laminowania 100 mic - popularny model

W podstawowym podziale folie do laminowania dzielą się ze względu na format oraz grubość. Format informuje nas o wymiarach produktu, z kolei informacja o grubości wyrażanej w mikronach daje nam możliwość wyboru folii, jeśli chodzi o sztywność dokumentu. Jedną z najpopularniejszych grubości folii, która doskonale sprawdzi się w środowisku biurowym, jest produkt o wartości 100 mic. 

 

Folie do laminowania 100 mic - marki

Wśród produktów, jakimi są folie do laminowania o grubości 100 mic, jesteśmy w stanie wyróżnić wielu kluczowych producentów artykułów biurowych, którzy w swojej ofercie posiadają obszerny wybór folii. Jak zdecydować się na jeden konkretny produkt, podczas gdy lista producentów jest długa. W związku z wieloma zapytaniami postanowiliśmy wyróżnić marki, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów. 

Folia do laminacji 100mic - producenci:

  • Folia do laminowania 100 mic LEITZ
  • Folia do laminowania 100 mic OPUS

 

Obie z wyżej wymienionych marek cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość oferowanych produktów. Jeśli więc zależy Wam na produktach sprawdzonych i wartych zaufania koniecznie powinniście zapoznać się z ofertą folii do laminowania 100 mic LEITZ i OPUS.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość folii [mic]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Funkcja cofania
więcej >

Cena