• 22 255 95 55

Folia maszynowa

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
  Pokaż na stronie:

  Folia stretch jest także powszechnie używana w biurach do zabezpieczania i archiwizowania dokumentów. Oczywiście do użytku domowego wystarczy folia ręczna, jednak w przypadku pakowania i zabezpieczania dokumentów biurowych wygodniejsza w użyciu jest folia maszynowa.

  Folia stretch maszynowa – zabezpieczanie produktów przy pomocy owijarek


  Folia maszynowa to specjalny rodzaj folii typu stretch przeznaczony do pakowania przy pomocy automatycznych i półautomatycznych owijarek. Najważniejsze cechy folii stretch to elastyczność, termoplastycznosć i transparentność - cecha niezwykle istotna przy późniejszym odszukiwaniu dokumentów.

  Jakie parametry folii maszynowej należy wziąć pod uwagę przy zakupie?


  Szerokość, grubość, długość i rozciągliwość to parametry, które świadczą o wytrzymałości folii i jej możliwościach praktycznych. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy folie maszynową firmy Folplast o rozciągliwości 350%, szerokości 500mm i grubości 15; 20; 23; 30 i 37 mic. Tylko od Waszych potrzeb zależy, na jaki typ się zdecydujecie. Zadbaj o biurowe dokumenty i uniknij niekorzystnego działania różnego typu zanieczyszczeń, wyposażając biuro w owijarki i maszynową folię stretch. Folia maszynowa i wiele innych niezbędnych produktów do prawidłowego funkcjonowania każdego biura do nabycia w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy milą i fachową obsługę. Pamiętaj! Biuro to nie tylko kompetentni pracownicy, ale środki, dzięki którym biuro funkcjonuje takie jak chociażby folia stretch. Nie zwlekaj, z nami wyposażysz biuro na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy!
   

  Filtry

  Cena