• 22 255 95 55

Folie bębelkowe

Folia bąbelkowa to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych materiałów spośród wszystkich, które wykorzystywane są w przemyśle transportowym do zabezpieczania towaru przed uszkodzeniem. Wypełnienie koperty lub pudełka jej stosowną ilością pozwala nadawcy paczki zyskać pewność, że dotrze ona w nienaruszonym stanie do adresata, któremu także przecież zależy na tym w równym stopniu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Jeżeli więc poszukują Państwo taniego i przede wszystkim skutecznego sposobu na zniwelowania ryzyka uszkodzenia przewożonych dóbr – niezależnie z jakiego tworzywa są one wykonane – polecamy własne folie bąbelkowe.

Amortyzujące wstrząsy folie bąbelkowe wykorzystywane powszechnie w przemyśle transportowym

 

Możliwa do nabycia w formie rolki folia bąbelkowa posiada bardzo dużą ilość pęcherzyków powietrza, które doskonale radzą sobie z amortyzacją wszelkiego rodzaju wstrząsów, powstających bardzo często w czasie transportowania przesyłki niezależnie od tego, czy znajduje się ona w samochodzie, na pokładzie statku czy samolotu. Dzięki temu nawet najdelikatniejsze artykuły (zwłaszcza te wykonane ze szkła) docierają w znakomitej większości przypadków do adresatów przesyłek w nienaruszonym stanie. Warto mieć to na uwadze prowadząc jakąkolwiek działalność sprzedażową i wykorzystując przy tym usługi Poczty Polskiej oraz kurierów, którzy także bardzo chętnie zaopatrują się na dlabiura24.pl w poszczególne folie bąbelkowe, ceniąc sobie nasze usługi.

Folia bąbelkowa do zabezpieczenia szczególnie delikatnych artykułów

 

Oferowane przez nas folie bąbelkowe nie sprawiają żadnego problemu podczas dokonywania ich fragmentaryzacji, w wyniku czego za każdym razem można w łatwy i szybki sposób użyć dokładnie taką ilość materiału, jaka jest niezbędna do zabezpieczenia danego towaru przed zniszczeniem. Wystarczy przy tym posłużyć się tradycyjnymi nożyczkami bądź nożykami do papieru, by następnie nie musieć się martwić o los przesyłki podczas podróży.

Oferujemy również inne akcesoria do pakowania, jak torebki strunowe oraz saszetki plombowane. Zapraszamy!

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [m]
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica pęcherzyków [mm]
więcej >
Szerokość [cm]
więcej >

Cena