• 22 255 95 55

Foliopisy Faber-Castell

Foliopis Faber-Castell oprócz właściwości wodoodpornych i szybkoschnących, charakteryzuje się inną, dodatkową cechą, której nie zaobserwowaliśmy u konkurencji. Mianowicie każdy foliopis Faber-Castell został wyposażony w gumkę do wymazywania niechcianego tekstu lub pomyłek. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: FABER-CASTELL

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Foliopisy Faber-Castell 

Niemiecka firma Faber-Castell jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek artystycznych na świecie. Wieloletnia historia i tradycja miały ogromny wpływ na rozwój Faber-Castell nie tylko na rynku niemieckim, ale również międzynarodowym. Oprócz licznych artykułów piśmienniczych stworzonych z myślą o pracach artystycznych, marka Faber-Castell w swojej ofercie posiada również foliopisy. Jednym z najpopularniejszych modeli foliopisów Faber-Castell jest model Multimark, który występuje w wielu wariantach zarówno jeśli chodzi o kolor, jak i grubość końcówki piszącej. Foliopis Faber-Castell niewątpliwie wyróżnia się na tle konkurencji - podpowiadamy, co warto wiedzieć o produkcie, zanim zdecydujemy się na jego zakup. 

 

Foliopis Faber-Castell - najważniejsze informacje

Foliopis Faber-Castell

Mimo iż zastosowanie każdego foliopisu jest dokładnie takie samo, to nie każdy model charakteryzuje się identycznymi parametrami. Wspomnieliśmy wcześniej, że foliopis Faber-Castell jest produktem wielowariantowym, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość wyboru foliopisu, który będzie najlepiej dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. 
 

Foliopisy Faber- Catell Multimark - warianty: 

  • Grubości końcówki piszącej: 0,4 mm, 0,6 mm, 1mm
  • Kolory: czarny, czerwony, zielony, niebieski


Tak szeroki wybór foliopisów Faber-Castell z całą pewnością jest atrakcyjny i konkurencyjny w stosunku do oferty innych marek. 

 

Foliopis Faber-Castell Multimark - cechy szczególne 

Foliopis Faber-Castell oprócz właściwości wodoodpornych i szybkoschnących, charakteryzuje się inną, dodatkową cechą, której nie zaobserwowaliśmy u konkurencji. Mianowicie każdy foliopis Faber-Castell został wyposażony w gumkę do wymazywania niechcianego tekstu lub pomyłek. Takie rozwiązanie umożliwia nam swobodne korzystanie z foliopisu Faber-Castell bez obaw przed popełnionym błędem. 

 

Foliopis Faber-Castell cena 

Cena foliopisu Faber-Castell Multimark jest optymalna z i całą pewnością adekwatna do jakości oferowanego produktu. Za pojedynczy egzemplarz foliopisu Faber-Castell zapłacimy w granicach pięciu złotych, a z kolei za zestaw, w którego skład wchodzą cztery foliopisy, zapłacimy w średnio24 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Rodzaj
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Typ
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena