• 22 255 95 55

Foliopisy Rystor

Foliopisy Rystor, jeśli chodzi o wielowariantowość produktu, z całą pewnością wyprzedzają konkurencję. Głównym wyróżnikiem produktu, jest fakt, że występuje on aż w czterech różnych grubościach końcówki: rozmiarze S - 0,4 mm, rozmiarze F - 0,6 mm, rozmiarze M - 1mm, rozmiarze  B - 2,5mm. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:RYSTOR

Pokaż na stronie:

Foliopis Rystor 

Foliopis Rystor czarny

Polska marka z artykułami piśmienniczymi rozwinęła się w zaskakująco szybkim tempie. Jako jeden z głównych producentów na rynku polskim, Rystor każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nich produkty były atrakcyjne zarówno wizualnie, jak i jakościowo. Co więcej, wszystkie artykuły piśmiennicze Rystor charakteryzują się konkurencyjnymi cenami. Oferta produktów firmy jest rozbudowana, jednak naszą uwagę postanowiliśmy skupić w kierunku foliopisów permanentnych Rystor. Foliopisy Rystor, to produkt, który sprawdzi się doskonale w każdych warunkach atmosferycznych. Artykuł ten bowiem wykazuje silne właściwości wodoodporne i światłoodporne. Jednak zanim, zdecydujemy się na zakup konkretnego foliopisu Rystor, obowiązkowo powinnismy przyjrzeć się najważniejszym parametrom produktu, które z całą pewnością będą miały decydujący wpływ na nasz ostateczny wybór. 

 

Rystor foliopisy - zastosowanie i parametry

Foliopis Rystor został przystosowany do pisania po powierzchniach gładkich. Produkt tego typu sprawdzi się w podpisywaniu płyt CD, folii oraz innych przedmiotów o niestandardowej  strukturze. Tekst napisany za pomocą foliopisu Rystor będzie trwały i estetyczny. 
 

Foliopis Rystor - produkt wielowariantowy

Foliopisy Rystor, jeśli chodzi o wielowariantowość produktu, z całą pewnością wyprzedzają konkurencję. Głównym wyróżnikiem produktu, jest fakt, że występuje on aż w czterech różnych grubościach końcówki: rozmiarze S - 0,4 mm, rozmiarze F - 0,6 mm, rozmiarze M - 1mm, rozmiarze  B - 2,5mm. Oprócz dużego wyboru grubości linii warto podkreślić, że każdy z rozmiarów dodatkowo występuje w czterech podstawowych wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym. 

Rystor logo

 

Foliopis Rystor cena

Cena foliopisu Rystor nie odbiega znacząco od cen oferowanych przez firmy konkurencyjne. Jednak w wielu przypadkach jest ona nieznacznie niższa niż u innych marek. Przykładowo za jedną sztukę foliopisu Rystor zapłacimy w granicach 3 złote.

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Skuwka
więcej >
Rodzaj
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Typ
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena