• 22 255 95 55

Foliopisy Stabilo

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego foliopisu od Stabilo, już w pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie, a mianowicie - jakie będzie główne zastosowanie produktu? Folipis jest artykułem biurowym przystosowanym do pisania po powierzchniach gładkich i niestandardowych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: STABILO

Pokaż na stronie:

Foliopisy Stabilo - poznaj foliopis Stabilo OhPen

Foliopis Stabilo czerwony

Stabilo, jako jeden z czołowych producentów artykułów piśmienniczych, w swojej ofercie nie mógł zapomnieć również o foliopisach przystosowanych do zadań specjalnych. Foliopis Stabilo jest produktem uniwersalnym, który sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. To właśnie ze względu na właściwości szybkoschnące i wodoodporne foliopisy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jeśli chodzi o foliopisy Stabilo, najpopularniejszym modelem jest Stabilo OhPen, który występuje aż w czterech wariantach kolorystycznych oraz trzech różnych grubościach końcówki piszącej. Dlaczego foliopis Stabilo jest produktem wartym uwagi? Postaramy się pokrótce przedstawić jego wszystkie najważniejsze zalety.

 

Stabilo foliopis - wszystko, co warto wiedzieć przed dokonaniem zakupu

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego foliopisu od Stabilo, już w pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie, a mianowicie - jakie będzie główne zastosowanie produktu? Folipis jest artykułem biurowym przystosowanym do pisania po powierzchniach gładkich i niestandardowych, takich jak płyty CD, czy folie. W zależności od rozmiaru podpisywanego przedmiotu powinniśmy dobrać odpowiednią grubość końcówki piszczącej, aby nasz tekst był odpowiednio duży i widoczny w stosunku do podpisywanej rzeczy. Marka Stabilo przewidziała ten problem i w swojej ofercie produktów ma nam do zaoferowania zarówno cienkopisy o cienkiej linii - 0,4 mm, średniej linii - 0,7 mm, jak i grubej 1 mm. Co więcej ,każdy z proponowanych wariantów występuje w czterech podstawowych kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym i czerwony.

Foliopis Stabilo czerwony

 

Foliopis Stabilo cena

Cena foliopisu Stabilo nie odbiega znacząco od cen oferowanych przez firmy konkurencyjne. Jednak w wielu przypadkach jest ona nieznacznie niższa niż u innych marek. Przykładowo za jedną sztukę foliopisu Stabilo OhPen zapłacimy w granicach 4 złote, a za zestaw czterech kolorów zapłacimy około 17 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Skuwka
więcej >
Rodzaj
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Typ
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena