• 22 255 95 55

Foliopisy czarne

Praktycznie każdy producent artykułów biurowych w swojej ofercie posiada czarne foliopisy. Jak w tak dużej i bogatej ofercie znaleźć produkt, który spełni nasze wszystkie oczekiwania? 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Czarny

Pokaż na stronie:

Foliopisy czarne

Foliopis czarny to produkt, który z całą pewnością powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy. Jego zastosowanie jest szczególnie doceniane, jeśli chodzi o właściwości, ponieważ każdy foliopis czarny charakteryzuje się specjalnym wypełnieniem tuszem o właściwościach wodoodpornych. Jest to jedna z najważniejszych kwestii, odpowiadających nam na podstawowe pytanie „dlaczego czarny foliopis jest koniecznym wyposażeniem każdego miejsca pracy?”.  Czarne cienkopisy są produktem uniwersalnym, który znajduje swoje zastosowanie w wielu codziennych czynnościach. Z produktem tego typu, najczęściej spotkamy się w takich miejscach, jak biura, czy magazyny. Każdy z nas doskonale wie, jak ważne, aby zapisany tekst był trwały, czytelny i estetyczny. Dlatego odpowiadamy na pytanie - jakiej marki czarny foliopis wybrać? 

 

Foliopis czarny - popularne marki

Soliopis czarny Schneider

Praktycznie każdy producent artykułów biurowych w swojej ofercie posiada czarne foliopisy. Jak w tak dużej i bogatej ofercie znaleźć produkt, który spełni nasze wszystkie oczekiwania? Przede wszystkim należy skupić się na ofercie producentów, którzy dystrybuują swoje produkty na rynku artykułów biurowych od wielu lat, co w rezultacie przekłada się na jakość i popularność ich artykułów piśmienniczych. Najciekawsze propozycje czarnych foliopisów znajdziemy w ofercie takich marek jak Faber-Castell, Stabilo i Rystor. Zaufajcie firmom z wieloletnim doświadczeniem i wybierzcie swój ulubiony czarny foliopis! 
 

Czarny foliopis cena

Cena czarnych foliopisów uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Jednym z głównych, jest między innymi wcześniej wspomniana marka. W zależności od oferty konkretnych producentów ceny poszczególnych czarnych foliopisów będą się nieznacznie od siebie różnić. Kolejnym aspektem, który będzie miał wpływ na koszt czarnego foliopisu, jest ilość sztuk w zestawie. Im większa ilość czarnych cienkopisów w zestawie, tym wyższej ceny możemy się spodziewać. 
 

Ceny czarnych foliopisów: 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Skuwka
więcej >
Rodzaj
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Typ
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena