• 22 255 95 55

Foliopisy permanentne

Foliopis permanentny jak sugeruje nam nazwa, jest trwały oraz wyjątkowo odpornym na wytarcie i rozmycie. Produkt tego typu jest wysoce pożądany przez liczne grupy zawodowe. Warto zauważyć, że foliopisy permanentne stosują w pracy, między innymi kurierzy, czy magazynierzy.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ tuszu: Permanentny

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Foliopis permanentny

Foliopis permanentny jak sugeruje nam nazwa, jest trwały oraz wyjątkowo odpornym na wytarcie i rozmycie. Produkt tego typu jest wysoce pożądany przez liczne grupy zawodowe. Warto zauważyć, że foliopisy permanentne stosują w pracy, między innymi kurierzy, czy magazynierzy. Warunki atmosferyczne, które występują na zewnątrz, nie zawsze są korzystne dla naszych przesyłek. Dlatego w trosce o czytelne i trwałe zaadresowanie paczki, powinniśmy zdecydować się na zakup foliopisów permanentnych o właściwościach wodoodpornych. Na rynku wyróżniamy wiele foliopisów niezmazywalnych, które charakteryzuję się atrakcyjną ceną i wysoką jakością. Jak w tak szerokiej ofercie znaleźć foliopis permanentny, który spełni nasze wszystkie wymagania? - odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania, zapraszamy! 
 

Permanentne foliopisy - właściwości

Foliopisy niezmywalne Taurus

Jak sugeruje nam sama nazwa, foliopisy permanentne cechuje przede wszystkim trwałość, którą zapewnia produktowi głównie wodoodporność. Kolejną cechą szczególną foliopisów permanentnych, którą chcielibyśmy wyróżnić, jest to, że każdy z produktu charakteryzuje się właściwościami szybkoschnącymi, dzięki czemu czas oczekiwania na wyschnięcie jest skrócony niemalże do minimum. Ten parametr umożliwia nam szybkie podpisywanie przedmiotów, czy dokumentów bez oczekiwania aż zapisany fragment tekstu wyschnie. Znamy już najważniejsze właściwości foliopisów permanentnych, jednak czy potrafimy pokrótce przedstawić ich zastosowanie? Foliopis szybkoschnący jest produktem idealnie przystosowanym do opisywania powierzchni gładkich i niestandardowych takich jak płyty CD, czy różnego typu folie. Między innymi te i inne cechy, miały wpływ na fakt, że aktualnie foliopisy nie mają żadnego zamiennika na rynku.
 

Foliopisy permanentne - producenci

Wspominaliśmy wcześniej, że w branży biurowo-piśmienniczej, jesteśmy w stanie wyróżnić obszerną listę producentów, którzy w swojej ofercie posiadają foliopisy permanentne. Spośród wielu propozycji, postanowiliśmy wyróżnić foliopisy, które charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. 
 

Foliopisy niezmywalne - popularne marki:

Filtry

Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Rodzaj
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Typ
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena