Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Format A4

Papiery białe uniwersalne A4 sprawdzą się z powodzeniem w każdej firmie, przedsiębiorstwie, sekretariacie czy instytucji. Uniwersalny papier kserograficzny przeznaczony jest do codziennego użytku. Zapewnia doskonałą jakość wydruków. Zwrócić należy także uwagę na jego znakomite efekty w przypadku drukowania i kopiowania dwustronnego. Spełnia on wszelkie niezbędne normy w zakresie ochrony środowiska. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Uniwersalne białe papiery A4 sprawdzą się z powodzeniem w każdej firmie, przedsiębiorstwie, sekretariacie czy instytucji. Uniwersalny papier kserograficzny przeznaczony jest do codziennego użytku. Zapewnia doskonałą jakość wydruków. Należy także zwrócić uwagę na znakomite efekty w przypadku drukowania i kopiowania dwustronnego. Spełnia on wszelkie niezbędne normy w zakresie ochrony środowiska. Papier uniwersalny A4 do drukarek z powodzeniem sprawdzi się w przypadku wysokonakładowych drukarek oraz kopiarek. Papier w wersji z czterema dziurkami idealnie nadaje się do wydruków korespondencji wewnętrznej. Produkt posiada prestiżowy certyfikat FSC. Duża część naszych klientów decyduje się na zakup papieru drukarkowego klasy Premium. Charakteryzuje go wysoki współczynnik bieli. Zapewnia on optymalną jakość wydruków z drukarek atramentowych, laserowych oraz wysokonakładowych urządzeń kopiujących.
 
W naszym sklepie dostępny jest papier uniwersalny A4 o standardowej gramaturze, która pozwala zapewnić wysoką jakość wydruku w warunkach biurowych i domowych. Proponujemy papier A4 o gramaturze 80 g/m 2 . Wybieramy papiery, które wyróżniają się bardzo dobrą formacją. Co to oznacza? Kartka papieru jest równomiernie prześwitująca, pozbawiona wszelkich ciemnych i jasnych plam. Dzięki temu podczas druku grafiki na całej jej powierzchni zostanie zachowana ta sama wysoka jakość. Przy wyborze papierów do Twojego biura kierowaliśmy się również jego gładkością, której zakres wynosi od 50 ml/min do 1200 ml/min – im wyższy jest ten współczynnik, tym większa gładkość.
 

Drukarkowe papiery A4 – najlepszy wybór dla Twojej firmy! Gwarantujemy:

 
● uniwersalność, idealny papier do druku biało-czarnego i kolorowego;
● wysoką jakość bieli, wyraźny kontrast tekstu;
● bardzo dobrą formację papieru;
● możliwość zadruku jedno- i dwustronnego;
● Doskonałą gładkość i optymalną gramaturę papieru.

Filtry zwiń rozwiń

Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Klasa
więcej >
Białość CIE
więcej >

Cena