• 22 255 95 55

Fotele gabinetowe

Fotele do gabinetu powinny być jak najbardziej wygodne i mieć możliwość regulacji, by dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego posiadacza fotela. Właśnie takie fotele znajdziesz w tej kategorii.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Fotele biurowe do gabinetu


Wygoda i komfort pracy są niezmiernie ważne, gdy chcemy osiągać lepsze wyniki i większą produktywność w pracy biurowej, nauki lub jakichkolwiek innych czynności, które wykonujemy przy biurku. Siedzenie w niewygodnej lub niewłaściwej pozycji przez 8 godzin dziennie może nie tylko uprzykrzyć nasze życie, ale także doprowadzić do poważnych schorzeń i uszczerbków na zdrowiu. Nie warto tego bagatelizować i oszczędzać pieniędzy na odpowiednich siedziskach. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na to, czy fotele biurowe są wyposażone w dodatkowe udogodnienia takie jak możliwość regulacji wysokości, podłokietniki czy kółka, dzięki którym zwiększa się mobilność fotela. Inne nasze krzesła i fotele biurowe dostępne są tutaj.

 

Wygodne fotele gabinetowe

 

Odpowiednio dopasowane fotele biurowe to nie tylko ulga dla kręgosłupa. Przy wyborze mebli biurowych możesz także zwrócić uwagę na walory wizualne. W naszym sklepie znajdziesz fotele powlekane materiałem skóropodobnym, welurowym lub skórzanym. Są także dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Rozpiętość cenowa produktów w naszej ofercie nie jest duża, więc zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych foteli gabinetowych, by wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania w największym stopniu. Dzięki wygodnym i ładnym fotelom komfort pracy z pewnością się zwiększy, a Twoi pracownicy chętniej będą pracować w biurze. Jeśli zaś wybierasz fotele do prywatnego gabinetu, to na pewno docenisz to, że możesz się w nim wygodnie rozsiąść i pracować w nim godzinami bez poczucia zmęczenia pleców i innych części ciała poprzez nieprawidłową pozycję i zbyt twarde lub za miękkie siedzisko.

 

Filtry

Producenci
więcej >
Blokada kąta odchylenia oparcia
więcej >
Mechanizm Tilt
więcej >
Obicie
więcej >
Obrotowe
więcej >
Podłokietniki
więcej >
Regulacja głębokości siedziska
więcej >
Regulacja podłokietników
więcej >
Regulacja siły oporu oparcia
więcej >
Regulacja wysokości fotela
więcej >
Regulacja wysokości oparcia
więcej >
Ergonomiczny
więcej >

Cena