pokaż: Widok listy produktów:

Fotele gabinetowe

(7)

Fotele do gabinetu powinny być jak najbardziej wygodne i mieć możliwość regulacji, by dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego posiadacza fotela. Właśnie takie fotele znajdziesz w tej kategorii.

Fotele do gabinetu


Wygoda i komfort pracy są niezmiernie ważne, gdy chcemy osiągać lepsze wyniki i większą produktywność w pracy biurowej, nauki lub jakichkolwiek innych czynności, które wykonujemy przy biurku. Siedzenie w niewygodnej lub niewłaściwej pozycji przez 8 godzin dziennie może nie tylko uprzykrzyć nasze życie, ale także doprowadzić do poważnych schorzeń i uszczerbków na zdrowiu. Nie warto tego bagatelizować i oszczędzać pieniędzy na odpowiednich siedziskach. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na to, czy fotele gabinetowe są wyposażone w dodatkowe udogodnienia takie jak możliwość regulacji wysokości, podłokietniki czy kółka, dzięki którym zwiększa się mobilność fotela.

 

Wygodne fotele gabinetowe

 

Odpowiednio dopasowane fotele gabinetowe to nie tylko ulga dla kręgosłupa. Przy wyborze mebli biurowych możesz także zwrócić uwagę na walory wizualne. W naszym sklepie znajdziesz fotele powlekane materiałem skóropodobnym, welurowym lub skórzanym. Są także dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Rozpiętość cenowa produktów w naszej ofercie nie jest duża, więc zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych foteli gabinetowych, by wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania w największym stopniu. Dzięki wygodnym i ładnym fotelom komfort pracy z pewnością się zwiększy, a Twoi pracownicy chętniej będą pracować w biurze. Jeśli zaś wybierasz fotel do swojego prywatnego gabinetu, to na pewno docenisz to, że możesz się w nim wygodnie rozsiąść i pracować w nim godzinami bez poczucia zmęczenia pleców i innych części ciała poprzez nieprawidłową pozycję i zbyt twarde lub za miękkie siedzisko.

 

Filtry zwiń rozwiń

Wszystkie
Nowości (7)

Cena brutto

Producenci
więcej >
Blokada kąta odchylenia oparcia
więcej >
Mechanizm Tilt
więcej >
Obicie
więcej >
Obrotowe
więcej >
Podłokietniki
więcej >
Regulacja głębokości siedziska
więcej >
Regulacja podłokietników
więcej >
Regulacja siły oporu oparcia
więcej >
Regulacja wysokości fotela
więcej >
Regulacja wysokości oparcia
więcej >
Ergonomiczny
więcej >