• 22 255 95 55

Gąbki

Spędzając kilka, a niekiedy nawet kilkanaście godzin w biurze w ciągu jednego dnia, przebywające w nim osoby muszą co pewien czas odejść od swoich obowiązków w celu zaspokojenia uczucia pragnienia oraz głodu, by móc następnie powrócić do nich i dalej wykonywać określoną pracę.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Gąbki do mycia naczyń, które usuną nawet największe zabrudzenia

Oznacza to, że talerze, sztućce oraz przede wszystkim naczynia, które służą im do spożywania posiłków oraz napojów wymagają dogłębnego wyczyszczenia ich po każdym kolejnym użyciu. Doskonale w tym sprawdzają się gąbki do mycia naczyń, których zakup w korzystnej cenie oferujemy klientom sklepu internetowego DlaBiura.pl. W naszej ofercie znajdą Państwo artykuły typu frotte, a także wykonane z nylonu i wielu innych materiałów, które są wyjątkowo miękkie i jednocześnie bardzo skuteczne w usuwaniu ze szklanek, butelek czy kubków nawet największych zabrudzeń, powstających m.in. z fusów kawy oraz herbaty.

Usuwające nie tylko brud, ale i bakterie zmywaki do naczyń

Oferowane zmywaki do naczyń na pewno ułatwią w znacznym stopniu osobom sprzątającym w firmie doprowadzenie artykułów wykorzystywanych podczas spożywania napojów do stanu używalności. Ich bardzo duża trwałość sprawi natomiast, że będą mogły być wykorzystywane przez długi czas, zachowując przy tym swoje najlepsze właściwości czyszczące. Bardzo istotny jest przy tym fakt, że regularne wykorzystywanie ich w celu usunięcia zabrudzeń ze szklanek, kubków i innych artykułów ułatwia nie tylko utrzymanie ich w idealnym stanie, ale też usunięcie bakterii, które powstają w wyniku codziennego korzystania z nich w biurze. Jeżeli więc zależy Państwu w równym stopniu na posiadaniu doskonale prezentujących się wizualnie naczyń , jak i zabezpieczeniu zdrowia swoich pracowników, polecamy dokonanie zakupu naszych gąbek do mycia naczyń. Zobacz też pojemniki na śmieci

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena