• 22 255 95 55

Gilotyny i trymery do papieru

 Polecamy urządzenia do cięcia i obrabiania papieru. W ofercie: gilotyny biurowe oraz trymery.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Gilotyny do cięcia papieru

Nie jest standardowym i podstawowym wyposażeniem biura, lecz znajduje się w większości z nich. Gilotyny biurowe to specjalne urządzenia, które przeznaczone są do cięcia papieru oraz estetycznego obrabiania dokumentów oraz innych arkuszy. Mogą przydać się 

więc w wielu sytuacjach, jak np. do wykonywania wizytówek, zaproszeń czy chociaż dyplomów uznania dla pracowników czy niewielkich identyfikatorów z imieniem i nazwiskiem. Podobne przeznaczenie mają też trymery do papieru, można więc wybierać te urządzenia zamienne. Obcinarki do papieru mają bardzo wszechstronne zastosowanie, dlatego występują też w różnych wariantach. Z łatwością wybierzesz tę, która najlepiej pasuje do potrzeb Twojego biura i intensywności jej eksploatacji. Gilotyny do papieru składają się z dwóch noży, które nachylone są względem siebie pod niewielkim kątem. Poruszają się tak, że cięcie odbywa się w kilku etapach. Ma to na celu ograniczenie siły, jaka jest potrzebna do cięcia i obróbki papieru. Jedną z większych zalet tego typu urządzeń jest precyzja cięcia. Są bardzo dokładne, a więc wszystkie kąty są proste i idealnie odpowiadają ustawieniom i celom, jakie chcemy osiągnąć. Gilotyny do cięcia papieru różnią się wydajność, którą warunkuje głównie ilość arkuszy papieru, jakie jednocześnie można poddać obróbce. Niektóre modele mogą ciąć za jednym razem do kilkunastu arkuszy papieru.
 

 

 

 

Trymery do papieru

Jeśli nie gilotyna, to może trymer? Mają takie samo zastosowanie, są to obcinarki do papieru. Różnić się mogą jednak w formatach papieru, które przycinają. Do najbardziej standardowych należą trymery do papieru A4. Są jednak urządzenia, które przeznaczone są do formatów A3 i A2. Trymery do zaginania papieru i jego cięcia różnią się od gilotyny ilością ciętego papieru. Gilotyny do papieru posiadają noże, które poruszają się pod pewnym kątem, dzięki temu można je wykorzystać do większej ilości arkuszy. Trymery zazwyczaj dobrze radzą sobie z pojedynczymi kartkami.

 

Sprawdź również naszą ofertę niszczarek do dokumentów oraz innych urządzeń biurowych.

Filtry

Producenci
więcej >
Docisk papieru
więcej >
Długość cięcia - [mm]
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Rodzaj ciętego materiału
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wymiar stołu roboczego [S x G] mm
więcej >
Rodzaj
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >
Długość cięcia - zakres [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Stojak
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena