• 22 255 95 55

Gilotyny i trymery Fellowes

Zarówno gilotyna Fellowes, jak i trymer marki Fellowes, są produktami, które cieszą się dużą popularnością w wielu branżach zawodowych. W wielu przedsiębiorstwach gilotyny i trymery są niezastąpionymi urządzeniami, bez których wykonanie równego cięcia byłoby wręcz niemożliwe

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: FELLOWES

Pokaż na stronie:

Gilotyny i trymery Fellowes

Zarówno gilotyna Fellowes, jak i trymer marki Fellowes, są produktami, które cieszą się dużą popularnością w wielu branżach zawodowych. W wielu przedsiębiorstwach gilotyny i trymery są niezastąpionymi urządzeniami, bez których wykonanie równego cięcia byłoby wręcz niemożliwe. Jeśli planujemy zakup trymera lub gilotyny marki Fellowes warto, abyśmy znali różnicę pomiędzy trymerami a gilotynami. Fellowes gilotyna i trymer - wszystko, co należy wiedzieć o urządzeniach do cięcia papieru. 
 

trymer Fellowes

Fellowes trymer  - podstawowe informacje o produkcie

Trymer Fellowes jest dokładnym urządzeniem za pomocą którego możemy dokonać precyzyjnego cięcia. Jaka jest podstawowa różnica pomiędzy trymerem Fellowes, a gilotyną? Oprócz różnic mechanicznych oba produkty dzielą się ze względu na zastosowanie, a mianowicie trymer, jest bardziej precyzyjny od gilotyny. Z kolei gilotyny z reguły cechują się większą siłą cięcia. Warto mieć na uwadze również fakt, że trymetr Fellowes zaopatrzony w ostrze rotacyjne poradzi sobie profesjonalnie nawet z pojedynczymi kartkami papieru lub folią czy kartonem.

 

Fellowes trymery - popularne modele:

 • Trymer Fellowes Neutron plus A4
 • Trymer Fellowes Neutron A4
 • Trymer Fellowes Electron A4
 • Trymer Fellowes Proton A4
 • Trymer Fellowes Electron A3

 

Gilotyna do papieru Fellowes

Gilotyny do papieru Fellowes charakteryzują się dużą siłą cięcia, dzięki czemu możemy przecinać duże ilości dokumentów. Jeśli w naszym obecnym miejscu pracy, na co dzień tniemy duże ilości dokumentów, to konieczną inwestycją okażę się zakup profesjonalnej gilotyny do papieru Fellowes. Zanim jednak wybierzemy konkretny produkt warto, abyśmy poznali poszczególne modele gilotyn marki Fellowes, ponieważ właśnie wtedy będziemy w stanie wybrać najlepszą z możliwych opcji. 
 

Gilotyny Fellowes - popularne modele: 

 • Gilotyna Fellowes Fusion A4
 • Gilotyna Fellowes Fusion A3
 • Gilotyna Fellowes Plasma A3
   

Pamiętajmy, aby przed dokonaniem zakupu konkretnego modelu produktu, w pierwszej kolejności zadać sobie pytanie dotyczące zastosowania produktu: czy potrzebuje precyzyjnego trymera, a może silnej gilotyny do pracy wysokonakładowej? Znając odpowiedź na te pytania, bez najmniejszego problemu wybierzemy urządzenie tnące Fellowes najbardziej dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. 

 

Trymer Fellowes

Gilotyna i trymer Fellowes cena 

Ceny pomiędzy poszczególnymi gilotynami i trymerami nie są jednakowe. Na ostateczny koszt produktu składa się wiele czynników takich jak precyzja cięcia, tworzywo wykonania marka i wiele, wiele więcej. 

 • Trymer Fellowes cena:
  Koszt trymera Fellowes jest zdecydowanie niższy w stosunku do gilotyn. Porządny trymer od marki Fellowes zakupimy w przedziale cenowym od zaledwie 50 złotych do 600 złotych. Z kolei za porządną gilotynę będziemy musieli zapłacić od 200 do nawet 2 tysięcy złotych.

Filtry

Producenci
więcej >
Docisk papieru
więcej >
Długość cięcia - [mm]
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Rodzaj ciętego materiału
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wymiar stołu roboczego [S x G] mm
więcej >
Rodzaj
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >
Długość cięcia - zakres [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Stojak
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena