• 22 255 95 55

Gilotyny IDEAL

Cięcie papieru w przypadku dużej ilości arkuszy jest niezwykle uciążliwe. W miejscach, w których dostosowywanie rozmiaru zdjęć, dokumentów czy materiałów reklamowych jest na porządku dziennym, zwykłe nożyczki już nie wystarczą.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: IDEAL

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Gilotyna do papieru IDEAL

Gilotyna do papieru Ideal – bezpieczeństwo i profesjonalizm

Cięcie papieru w przypadku dużej ilości arkuszy jest niezwykle uciążliwe. W miejscach, w których dostosowywanie rozmiaru zdjęć, dokumentów czy materiałów reklamowych jest na porządku dziennym, zwykłe nożyczki już nie wystarczą. W tym przypadku doskonale sprawdzą się gilotyny do cięcia papieru marki Ideal. Marka ta oferuje zarówno mniejsze urządzenia idealne do użytku biurowego, jak i duże gilotyny na stojakach świetne w sytuacji użytku profesjonalnego. Gilotyny skonstruowane są w taki sposób, który umożliwia całkowicie bezpieczne użytkowanie. Przykładem może być tutaj zastosowanie osłony bezpieczeństwa, która w odpowiedni sposób zabezpiecza nóż tnący. Gilotyny Ideal posiadają ostrza wykonane z wysokogatunkowej stali, co zapewnia bezawaryjne działanie.

 

Gilotyny Ideal – popularne modele

Marka Ideal oferuje wiele różnych wariantów gilotyn, obcinarek oraz trymerów. W ofercie producenta znajdziemy zarówno mniejsze, jak i większe profesjonalne modele. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych modeli, najczęściej wybieranych przez klientów.

 

Model gilotyn Ideal Opis

Gilotyna Ideal 1038Doskonała oraz niezwykle wydajna obcinarka nożycowa wyposażona w osłonę bezpieczeństwa, docisk ręczny oraz ruchomą półkę z prowadnicą ślimakową. Korpus urządzenia wykonany jest z metalu. Gilotyna Ideal 1038 tnie jednorazowo do 50 kartek.
Gilotyna Ideal 4305Niezwykle prosta w obsłudze gilotyna, która sprawdzi się w biurach oraz drukarniach. Bezpieczne użytkowanie zagwarantowane jest przez Safety Cutting System. Jednorazowo jest w stanie przeciąć 500 kartek o gramaturze 70 g/m2.
Gilotyna Ideal 4300Podobnie jak powyższy model, gilotyna Ideal 4300 również wyposażona jest w Safety Cutting System. Urządzenie za jednym razem jest w stanie przeciąć plik dokumentów o grubości 20 mm. Solidna konstrukcja wykonana jest z wysokogatunkowej niemieckiej stali.
Gilotyna Ideal 4705Solidne, metalowe urządzenie wyposażone w nóż wykonany z wysokogatunkowej stali „Solingen”. Gilotyna Ideal 4705 wykorzystuje technologię Safety Cutting System, na którą składają się m.in. takie elementy, jak osłona bezpieczeństwa, blokada bezpieczeństwa czy bezpieczna regulacja głębokości cięcia. Tnie jednorazowo zbiory arkuszy o łącznej grubości do 70 mm.
Gilotyna elektryczna IDEAL

 

 

 

 

Ideal – o producencie

Niemiecka marka Ideal posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji artykułów, które ułatwiają codzienną pracę w przestrzeni biurowej, domowej, szkolnej i nie tylko. Wytwarzane przez nią niszczarki, falcerki, gilotyny i inne urządzenia charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Dzięki dbałości o wysoką jakość produkowanych przez markę Ideal gilotyn, obcinarek oraz trymerów możemy w sposób bezpieczny i funkcjonalny ciąć duże ilości papieru.

Filtry

Producenci
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Stojak
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena