• 22 255 95 55

Gilotyny i trymery OPUS

Gilotyny i trymery to urządzenia wykorzystywane głównie w biurach, drukarniach oraz firmach, które świadczą usługi kopiowania i oprawiania dokumentów. Dzięki nim możliwe jest niemal błyskawiczne przycięcie większej ilości papieru do określonych rozmiarów i to za jednym razem. Gilotyna Opus to gwarancja wysokiej jakości oraz dokładnego, precyzyjnego cięcia.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: OPUS

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Gilotyna Opus – perfekcyjne cięcie papieru

Cięcie dużej ilości papieru za pomocą nożyczek jest czasochłonne i wymaga dużej precyzji. Ponadto, powoduje, że dłonie szybko się męczą. Szczególnie w firmach, które zajmują się drukowaniem, kopiowaniem oraz oprawianiem dokumentów konieczne jest zastosowanie pewnych usprawnień oraz urządzeń, które pozwalają na szybką i precyzyjną pracę z papierem. W takim przypadku doskonale sprawdzi się gilotyna do papieru Opus, która jest doskonałym sposobem na wyeliminowanie wszystkich wymienionych problemów. Gilotyny i trymery marki Opus są dostosowane do cięcia przynajmniej kilku arkuszy jednocześnie. Dodatkowo posiadają określone funkcje i udogodnienia, które znacznie ułatwiają cały proces cięcia.
 

Opus gilotyna – modele i rodzaje

Obcinarka nożycowa Opus

 

Istnieje kilka modeli gilotyn i trymerów marki Opus, które cieszą się największym uznaniem klientów i są najczęściej wybieranymi urządzeniami do cięcia papieru. Należą do nich m.in. następujące przyrządy:

  • Gilotyna Opus Eurocut A4 – niewielka gilotyna idealna do cięcia papieru formatu A4. Urządzenie posiada ruchomy ogranicznik, który pozwala na dostosowanie wymiarów ciętych materiałów do wybranego formatu
     
  • Gilotyna Opus Hobbycut A4 – kompaktowa gilotyna nożycowa wyposażona w plastikową listwę docisku, dzięki której cięte arkusze utrzymują się w jednym miejscu. Doskonale sprawdzi się w domu, szkole oraz biurze
     
  • Gilotyna Opus Eurocut A3 – wydajne urządzenie działające na tej samej zasadzie, co model Opus Eurocut A4. Różnicą między nimi jest fakt, że gilotyna Opus Eurocut A3 jest nieco większa i dzięki temu pozwala również na cięcie formatu A3

 

 

 

Gilotyna i trymer Opus – właściwości

Urządzenia do cięcia papieru marki Opus to kompaktowe urządzenia, które nie wymagają dużej ilości miejsca do pracy oraz do ich przechowywania. Dzięki solidnym ostrzom (w zależności od modelu - nożycowym lub krążkowym) tną materiały szybko, precyzyjne i bez ryzyka poszarpania ich krawędzi. Na wszystkich gilotynach i trymerach marki Opus naniesione zostały skale pomiarowe, które ułatwiają cięcie papieru zarówno według określonego formatu, jak i do niestandardowych rozmiarów, są niezawodnymi i bezpiecznymi urządzeniami, które zadowolą każdego użytkownika.
 
 

Gilotyna nożycowa Opus

Gilotyny do papieru Opus – ceny

Koszt urządzeń do cięcia papieru marki Opus waha się w granicach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od wybranego modelu. Możemy również spodziewać się zależności, że niewielkie kompaktowe modele dostosowane do cięcia papieru mniejszych formatów dostępne będą w niższej cenie niż większe, bardziej profesjonalne gilotyny. W przypadku dużej ilości ciętych dokumentów gilotyna wydaje się być niezbędną inwestycją, która pozwala na oszczędność czasu oraz estetyczne, perfekcyjne i równe cięcie papieru.

 

Gilotyna do papieru Opus – o producencie

Producentem gilotyn oraz trymerów do papieru jest marka Opus, która na rynku istnieje od 1990 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie marki sprawia, że doskonale rozpoznaje ona potrzeby klientów oraz wdraża w swoich produktach rozwiązania, które wychodzą im naprzeciw. Opus jest firmą, która zwraca uwagę przede wszystkim na funkcjonalność, solidne wykonanie oraz wysoką jakość swoich produktów, pamiętając jednak również o nowoczesnym wzornictwie.

Filtry

Producenci
więcej >
Docisk papieru
więcej >
Długość cięcia - [mm]
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Rodzaj ciętego materiału
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wymiar stołu roboczego [S x G] mm
więcej >
Rodzaj
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >
Długość cięcia - zakres [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Stojak
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena