• 22 255 95 55

Gilotyny i trymery REXEL

Gilotyna Rexel i trymer są wyjątkowo popularnymi artykułami w branży papierniczo-biurowej. Długie godziny spędzane na cięciu papieru przy użyciu nożyczek, mogłyby być nużące, a uzyskany efekt niewystarczająco precyzyjny.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:REXEL

Pokaż na stronie:

Gilotyny i trymery Rexel 

Gilotyna Rexel i trymer są wyjątkowo popularnymi artykułami w branży papierniczo-biurowej. Długie godziny spędzane na cięciu papieru przy użyciu nożyczek, mogłyby być nużące, a uzyskany efekt niewystarczająco precyzyjny. Jeśli zastanawiacie się, czy zakup gilotyny lub trymera do papieru jest dobrym rozwiązaniem dla Waszej firmy, pozwolimy sobie przytoczyć fakty, które rozwieją najmniejsze możliwości. Podpowiemy, które modele sprawdzą się najlepiej ze względu na zastosowanie oraz, jakie cechy szczególne produktu są warte uwagi. Gilotyna i trymer Rexel - doskonałe rozwiązanie do Twojego biura! 
 

Gilotyna czy trymer? - artykuły biurowe Rexel

Trymer do cięcia papieru Rexel

Zarówno trymer Rexel, jak i gilotyna Rexel cieszą się dużą popularnością wśród pracowników biurowych. Zanim zdecydujemy się, na zakup konkretnego rodzaju produktu warto, abyśmy potrafili wskazać różnicę pomiędzy nimi. Główną cechą odróżniającą gilotynę a trymer, jest mechanizm. Trymer działa na zasadzie pracy mechanizmu krążkowego, a z kolei gilotyna nożycowego. Co wynika z tej różnicy? Mianowicie, decydując się na zakup trymera Rexel, powinniśmy mieć na uwadze fakt, że będzie ciął on jednorazowo nieznacznie mniej kartek niż gilotyna. W związku z czym, jeśli poszukujemy urządzenia tnącego do domu lub małego biura, to trymer okaże się trafnym wyborem. Z drugiej strony, jeśli na co dzień tniemy duże ilości papieru, zakup gilotyny Rexel, będzie rozsądniejszym zakupem. 
 

Trymer i gilotyna Rexel - o tym warto pamiętać

Pamiętajmy, że każde urządzenie tnące Rexel jest inne. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji dotyczącej zakupu, postanowiliśmy przygotować krótką listę obowiązkowych pytań i odpowiedzi. 


Rexel gilotyny i trymery - pytania: 

 1.  Ile kartek będę ciąć?
  Ten parametr jest niezwykle istotny, ponieważ będzie miał znaczący wpływ na cenę produktu. Im większą ilość kartek tnie konkretny trymer Rexel lub gilotyna, tym wyższej ceny możemy się spodziewać.
   
 2. Tworzywo wykonania?
  Najczęściej gilotyny i trymery Rexel wykonane są z plastiku lub metalu. Metalowa baza jest bardziej stabilna i odporna na przemieszczanie w trakcie cięcia. 
   
 3.  Jaki rodzaj tworzywa będę ciąć?
  Niektóre modele tną jedynie papier, inne z kolei mają możliwość cięcia tektury i folii. Warto mieć na uwadze te parametry, zanim dokonamy zakupu.
   
 4. Jaki format papieru będę ciąć? 
  W zależności od rodzaju trymera Rexel i gilotyny wyróżniamy trzy najpopularniejsze rozmiary formatów: A2, A3 i A4.

 

Gilotyna i trymer Rexel - chętnie wybierane modele

Gilotyna REXEL CLASSICCUT CL410 A4 prowadnica

 

Wśród szerokiej oferty z gamy produktów do cięcia papieru, jesteśmy w stanie wyróżnić kilka konkretnych modeli, których funkcjonalność w sposób szczególny zyskała na uznaniu wielu pracowników biurowych. 
 

Gilotyny Rexel - popularne modele:

 • Gilotyna Rexel Classiccut CL 100
 • Gilotyna Rexel Classiccut CL 120
 • Gilotyna Rexel Classiccut CL 200
   

Trymery Rexel - popularne modele: 

 • Trymer Rexel Smartcut A100
 • Trymer Rexel Smartcut A200
 • Trymer Rexel Smartcut A300

 

 

REXEL logo

Rexel - o producencie

Marka Rexel jest jednym z liderów wśród producentów urządzeń i artykułów biurowych. Niszczarki, gilotyny i trymery firmy Rexel są przede wszystkim funkcjonalnymi produktami wysokiej jakości. Urządzenia Rexel działają bezawaryjnie, dzięki czemu pomagają pracownikom biurowym na całym świecie w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Filtry

Producenci
więcej >
Docisk papieru
więcej >
Długość cięcia - [mm]
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Rodzaj ciętego materiału
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wymiar stołu roboczego [S x G] mm
więcej >
Rodzaj
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >
Długość cięcia - zakres [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Stojak
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena