• 22 255 95 55

Gilotyny i trymery WALLNER

Gilotyna i trymer Wallner to artykuły biurowe, bez których ciężko byłoby wyobrazić funkcjonowanie wielu miejsc pracy. Przy użyciu tych niewielkich precyzyjnych urządzeń, jesteśmy w stanie wykonać perfekcyjnie równą linię cięcia.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: WALLNER

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Gilotyny i trymery Wallner 

Gilotyna i trymer Wallner to artykuły biurowe, bez których ciężko byłoby wyobrazić funkcjonowanie wielu miejsc pracy. Przy użyciu tych niewielkich precyzyjnych urządzeń, jesteśmy w stanie wykonać perfekcyjnie równą linię cięcia. Dodatkowym atutem wielu modeli gilotyn i trymerów Wallner, jest możliwość cięcia dokumentów o różnych formatach, a co najważniejsze również o zróżnicowanej grubości. Dlaczego gilotyna Wallner i trymer do papieru są produktami obowiązkowymi, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy, gdzie na co dzień cięte są duże ilości dokumentów? Wspólnie odpowiemy na te i więcej pytań! Gilotyna i trymer Wallner - wszystko, co należy wiedzieć przed dokonaniem zakupu. 
 

Gilotyna a trymer Wallner - różnice i zastosowanie

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z poszczególnymi parametrami i różnicami obydwu artykułów, ponieważ właśnie wtedy będziemy w stanie wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do naszych potrzeb. Na które cechy trymera i gilotyny Wallner powinniśmy zwrócić uwagę. 

W kilku punktach podpowiadamy, jakie pytania okażą się pomocne. 
 

Gilotyna Wallner
 1. Ile kartek będę ciąć?
  Ten parametr jest niezwykle istotny, ponieważ będzie miał znaczący wpływ na cenę produktu. Im większą ilość kartek tnie konkretny trymer Wallner lub gilotyna, tym wyższej ceny możemy się spodziewać.
   
 2. Tworzywo wykonania?
  Najczęściej gilotyny i trymery Wallner wykonane są z plastiku lub metalu. Metalowa baza jest bardziej stabilna i odporna na przemieszczanie w trakcie cięcia. 
   
 3. Jaki rodzaj tworzywa będę ciąć?
  Niektóre modele tną jedynie papier, inne z kolei mają możliwość cięcia tektury i folii. Warto mieć na uwadze te parametry, zanim dokonamy zakupu.
   
 4. Jaki format papieru będę ciąć? 
  W zależności od rodzaju trymera Wallner i gilotyny wyróżniamy trzy najpopularniejsze rozmiary formatów: A2, A3 i A4.
   
 5. Gdzie będę wykorzystywać gilotynę lub trymer Wallner? 
  Trymer Wallner będzie doskonałym zakupem, jeśli planujemy ciąć nieduże ilości dokumentów (mała firma lub dom), z kolei gilotyna Wallner, doskonale sprawdzi się podczas cięcia większej ilości dokumentów (średnia i duża firma).

 

Gilotyna z trymerem WALLNER

 

 

Popularne modele, warte uwagi: 

 • Gilotyna z trymerem Wallner GT 320: nowoczesne rozwiązanie 2w1. Trymer i gilotyna to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, która nie potrafi do końca odpowiedzieć na pytanie, które rozwiązanie jest bardziej dostosowane do jej potrzeb.
 • Gilotyna Wallner GB 320: innowacyjna, nowoczesna gilotyna biurowa do cięcia papieru. Ręczny docisk papieru i wysokiej jakości ostrza wykonane z utwardzonej stali, zapewniają każdemu użytkownikowi wyjątkową łatwość i precyzję cięcia.

 

Wallner - o producencie 

Niszczarki osobiste oraz trymery i gilotyny Wallner to niespotykane dotąd rozwiązania, o tak akcyjnych parametrach użytkowych i niskiej cenie. Produkty Wallner swoją jakość zawdzięczają między innymi solidnemu wykonaniu. Ponadto rozwiązania biurowe od Wallner prezentują się doskonale w każdym wnętrzu biurowym, tak więc ich produkty są nie tylko niezbędnym wyposażeniem każdego biura, ale również odpowiadają za estetyczny wygląd.

Filtry

Producenci
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Stojak
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena