• 22 255 95 55

Gilotyny REXEL

Gilotyny do cięcia papieru marki Rexel to wyjątkowo bezpieczne urządzenia, które umożliwiają przycięcie większej ilości papieru za jednym razem. Cechuje je również wysoka funkcjonalność oraz oryginalny design. Już teraz sprawdź ofertę renomowanej marki Rexel. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: REXEL

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Gilotyna do cięcia papieru Rexel

Papierowe arkusze są obecne niemal w każdym obszarze naszego życia. Z tego względu ciągle powstaje wiele narzędzi, które pozwalają na wygodną i wydajną pracę z papierem. Gilotyna to doskonałe narzędzie do cięcia papieru, które sprawdzi się nie tylko podczas użytku w biurze, ale również w szkołach oraz domach. Świetnym przykładem są tutaj gilotyny Rexel, które zaprojektowane zostały w taki sposób, by odpowiadać na wszelkie potrzeby występujące podczas cięcia papieru w szkołach oraz domach. Co więcej, gilotyna Rexel to gwarancja oryginalnego designu oraz bezpiecznego cięcia bez obaw o zranienie podczas użytkowania. 

 

Gilotyny do papieru Rexel – czym się wyróżniają?

Gilotyna do papieru Rexel

Pierwszą rzucającą się w oczy cechą charakterystyczną gilotyn Rexel jest ich innowacyjny design. Najważniejszym aspektem w zakresie narzędzi do cięcia papieru jest jednak ich wydajność oraz oferowane możliwości. Szczególnie wyróżniają się tutaj gilotyny ze szklaną podstawą, które wzbogacone zostały o technologię światła laserowego, która zapewnia maksymalną precyzję podczas cięcia. Każda gilotyna Rexel posiada z kolei podstawę z oznaczonymi liniami siatki, miarkami oraz formatami papieru. Oszczędza to nasz czas, który byłby potrzebny na samodzielnie wymierzenie pożądanych rozmiarów ciętego papieru. 

Niewątpliwą zaletą narzędzi do cięcia papieru Rexel jest wyposażenie ich w samoostrzące się ostrza ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to bezawaryjne użytkowanie bez zacięć przez wiele lat. Kwestią istotną podczas cięcia jest oczywiście bezpieczeństwo, które zostało zapewnione poprzez zamontowanie w podstawie gilotyny osłony zabezpieczającej, której zadaniem jest ochrona rąk użytkownika podczas cięcia. Kolejną zaletą jest fakt, że gilotyny do cięcia papieru Rexel są kompaktowe i lekkie, a dzięki temu ich transport oraz przechowywanie nie stanowią problemu. Niektóre z nich wyposażone są ponadto w wygodny uchwyt, ułatwiający przenoszenie gilotyny.

 

Gilotyny Rexel – popularne modele

Każde z narzędzi do cięcia papieru Rexel jest inne i oferuje rozmaite możliwości w zakresie jego użytkowania. Gilotyny Rexel oferują bowiem różną wydajność, a także dostosowane są do cięcia różnych formatów papieru. Do najczęściej wybieranych przez klientów modeli gilotyn Rexel zaliczyć można następujące urządzenia:

  • Gilotyna do cięcia papieru Rexel ClassicCut CL 100 A4
  • Gilotyna do cięcia papieru Rexel ClassicCut CL 120 A3
  • Gilotyna do cięcia papieru Rexel ClassicCut CL 200 A4
  • Gilotyna do cięcia papieru Rexel ClassicCut CL 410 A4
  • Gilotyna do cięcia papieru Rexel ClassicCut CL 420 A3

 

Gilotyna do papieru Rexel cena

Gilotyny do cięcia papieru Rexel dostępne są w zróżnicowanych cenach, które zależą od wydajności danego modelu oraz dodatkowych funkcji, które on posiada. Koszt ten waha się w granicach od ok. 200-300 do niemal 2000 złotych. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na potrzeby miejsca, w którym gilotyna Rexel będzie używana. Pozwoli to na dostosowanie urządzenia do wszelkich oczekiwań użytkownika. 

 

Rexel – o producencie

Firma Rexel specjalizuje się w produkcji urządzeń i artykułów biurowych. Wytwarzane przez nią niszczarki oraz gilotyny i trymery charakteryzują się wysoką jakością wykonania, bezawaryjną pracą oraz nowoczesnym designem dostosowanym do potrzeb klientów. Dzięki temu oferowane przez markę Rexel rozwiązania sprawdzają się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w domu.

Filtry

Producenci
więcej >
Docisk papieru
więcej >
Długość cięcia - [mm]
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Kolor
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Rodzaj ciętego materiału
więcej >
Wymiar stołu roboczego [S x G] mm
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Typ
więcej >
Długość cięcia - zakres [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Rodzaj
więcej >
Stojak
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >
Przeznaczenie
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Zastosowanie
więcej >

Cena