• 22 255 95 55

Gilotyny elektryczne

Gilotyna elektryczna to urządzenie wysokonakładowe, które jest powszechnie wykorzystywane przez wiele grup zawodowych, ze szczególnym naciskiem na miejsca, gdzie cięte są duże ilości dokumentów. Gilotyna elektryczna do papieru jest urządzeniem, którego zastąpienie przy użyciu innego byłoby wręcz niemożliwe. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ: Elektryczny

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Gilotyny elektryczne

Gilotyna elektryczna to urządzenie wysokonakładowe, które jest powszechnie wykorzystywane przez wiele grup zawodowych, ze szczególnym naciskiem na miejsca, gdzie cięte są duże ilości dokumentów. Gilotyna elektryczna do papieru jest urządzeniem, którego zastąpienie przy użyciu innego byłoby wręcz niemożliwe. Jedną alternatywą dla produktu, gilotyna do papieru elektryczna jest mała gilotyna ręczna. Jednak tego rodzaju produkt, charakteryzuje się znacznie mniejszą siłą docisku i cięcia, a nasze dłonie są bardziej narażone kontuzje ergonomiczne. 

 

Elektryczna gilotyna do papieru - na co warto zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu, gilotyny elektrycznej, koniecznie powinniśmy poznać najważniejsze cechy charakterystyczne produktu, które pozwolą nam na podjęcie najlepszej z możliwych decyzji. 
 

Gilotyna elektryczna IDEAL

Gilotyna elektryczna do papieru - cechy szczególne:

  • Długość linii cięcia: dobór odpowiedniej długości cięcia umożliwi nam dostosowanie urządzenia z uwagi na format ciętych dokumentów.
  • Grubość cięcia: im wyższy parametr odpowiadający za grubość cięcia, tym większe ilości dokumentów, będziemy w stanie przeciąć jednocześnie
  • Moc cięcia: moc cięcia wyrażana w watach, umożliwia nam określenie, jak bardzo wydajny jest konkretny model gilotyny elektrycznej.
  • Głębokość stołu: ten współczynnik jest kluczowy, jeśli chodzi o cięcie dokumentów o różnych wymiarach, ponieważ jego znajomość umożliwi nam odpowiedni wybór długości stołu w stosunku do formatu ciętego papieru.
  • Laserowy ogranicznik: ta funkcja umożliwi nam perfekcyjne dostosowanie linii cięcia względem dokumentów, czy fotografii, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać idealnie równe cięcie w dowolnie wybranym przez nas miejscu.
  • Gwarancja: zakup gilotyny elektrycznej wiąże się z większym wydatkiem niż inwestycja w małą gilotynę ręczną. W związku, z czym warto zwrócić szczególną uwagę na długość gwarancji, oferowanej przez producenta.

Gilotyna elektryczna do papieru cena

Na ostateczną cenę gilotyny elektrycznej ma wpływ wiele czynników. Jedną z istotnych kwestii, którą należy poruszyć niewątpliwie jest marka oraz siła i precyzja cięcia. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że zakup gilotyny elektrycznej do papieru, to wydatek rzędu ponad 10 tysięcy złotych. Także dokładne zapoznanie się z parametrami urządzenia, będzie czynnością konieczną, która umożliwi nam wybór najlepszej propozycji. 


 

Gilotyna elektryczna - popularni producenci
 

ideal logo

Na rynku jesteśmy w stanie wyróżnić szereg producentów odpowiedzialnych za dystrybucje gilotyn elektrycznych. Jednym z kluczowych, któremu należy się szczególne wyróżnienie, niewątpliwie jest marka IDEAL, która swoje wieloletnie doświadczenie przełożyła na zadowolenie klientów. Co wyróżnia niszczarki IDEAL na tle konkurencji? Bez dwóch zdań powinniśmy wspomnieć o wielowariantowości produktów oraz przystępnej cenie w stosunku do jakości. Dodatkowo do dużej części gilotyn elektrycznych IDEAL, producent gwarantuje darmowy dowóz oraz instalację u klienta w cenie zakupu urządzenia. 

Filtry

Producenci
więcej >
Docisk papieru
więcej >
Długość cięcia - [mm]
więcej >
Grubość cięcia [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g
więcej >
Kolor
więcej >
Maks. format ciętego papieru
więcej >
Metalowa baza
więcej >
Skala pomiarowa w cm, calach, kątowa
więcej >
Ograniczniki formatu
więcej >
Osłona bezpieczeństwa noża
więcej >
Rodzaj ciętego materiału
więcej >
Wymiar stołu roboczego [S x G] mm
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Typ
więcej >
Długość cięcia - zakres [mm]
więcej >
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 70g - zakres
więcej >
Rodzaj
więcej >
Stojak
więcej >
Wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł)
więcej >
Format
więcej >

Cena