• 22 255 95 55

Grzbiety plastikowe do bindowania

Grzbiety do bindowania plastikowe są niezastąpionym artykułem biurowym, który jest wykorzystywany w procesie bindowania dokumentów. Przy pomocy tego niewielkiego dodatku możemy trwale oprawiać dokumenty, co jest szczególnie doceniane w wielu firmach, gdzie na co dzień przygotowywane są oferty firmowe lub różnego rodzaju materiały reklamowe.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Plastikowe

Pokaż na stronie:

Grzbiety do bindowania plastikowe

Grzbiety do bindowania plastikowe są niezastąpionym artykułem biurowym, który jest wykorzystywany w procesie bindowania dokumentów. Przy pomocy tego niewielkiego dodatku możemy trwale oprawiać dokumenty, co jest szczególnie doceniane w wielu firmach, gdzie na co dzień przygotowywane są oferty firmowe lub różnego rodzaju materiały reklamowe. W związku z tym równie grzbiety plastikowe do bindowania, jak i same bindownice cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Jednocześnie należy podkreślić, że grzbiety plastikowe do bindownicy różnią się między sobą, dlatego warto, abyśmy prawidłowo dobrali grzbiet ze względu na bindownice, w jakiej posiadaniu jesteśmy. Grzebień do bindowania - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie - zapraszamy! 
 

Bindowanie grzbiet plastikowy - podstawowe informacje 

Grzbiety plastikowe do bindowania OPUS

Grzbiety do bindowania są powszechnie stosowane, jeśli chodzi o trwałe i skuteczne bindowanie dokumentów. Z produktem tego typu spotkamy się między innymi, w momencie przygotowywania ofert firmowych, reklamowych, kalendarzy i wielu, więcej! Plastikowe grzbiety umożliwiają nam zarówno łącznie niewielkich ilości dokumentów, jak i dużych. Co więcej, plastikowe grzbiety w połączeniu z okładką do bindowania pozwalają nam na uzyskanie efektu spójnej całości w postaci katalogu. 

Grzebienie do bindowania - zastosowanie:

  • Oprawa dokumentów firmowych i osobistych
  • Oprawa kalendarzy
  • Oprawa notatników
  • Oprawa materiałów reklamowych
     

Grzebienie do bindowania - kolorystyka 

Ważnym elementem, który odpowiada za aspekt estetyczny, jest możliwość wyboru kolorystyki grzbietu, która będzie odpowiednio dostosowana do wizerunku firmy lub naszych indywidualnych upodobań. Marka OPUS również zadbała o ten aspekt, w związku z czym w ofercie producenta znajdziemy grzbiety plastikowe o następującej kolorystyce - grzbiety czerwone, żółte, czarne, białe, niebieskie. 
 

Grzbiety do bindowania plastikowe - jak rozmiar wybrać?

Przejdźmy jednak do najważniejszej kwestii, a mianowicie do parametru, który pozwala nam określić, jakie ilości dokumentów będziemy mogli zbindować jednocześnie. Tak jak wspomnieliśmy na początku - nie każdy plastikowy grzbiet do bindownicy jest dokładnie taki sam! Oprócz różnicy kolorystycznej najważniejszą różnicą z całą pewnością jest właśnie rozmiar! Im większa średnica grzbietu, tym więcej dokumentów możemy na nim umieścić. Jakie wymiary wyróżniamy w podstawowym podziale? Postanowiliśmy przedstawić to za pomocą tabelki, która mamy nadzieję, ułatwi każdemu zakup odpowiedniego grzbietu do bindownicy. 
 

Grzbiety plastikowe do bindowania rozmiary: 

ŚREDNICA GRZBIETU 

ILOŚĆ OPRAWIANYCH KARTEK 

4,5 mm

10 kartek

6 mm

25 kartek

8 mm

45 kartek

10 mm

65 kartek

12 mm

105 kartek

14 mm

125 kartek

16 mm

145 kartek

18 mm

165 kartek

20 mm

180 kartek

22 mm

210 kartek

25 mm

240 kartek 

28 mm

270 kartek 

32 mm

300 kartek

38 mm

350 kartek

45 mm

440 kartek 

51 mm

510 kartek


Grzbiet do bindownicy cena 

Ceny grzbietów plastikowych do bindownic różnią się między sobą, największy wpływ na ostateczny koszt produktu ma marka, ilość grzbietów pakowanych w jednym opakowaniu oraz rozmiar. Grzbiety plastikowe do bindownic OPUS zazwyczaj pakowane są po 50 sztuk lub 100, co umożliwia nam dostosowanie ilości produktu do zapotrzebowania. Podanie dokładnych cen jest niemalże niemożliwe ze względu na częste zmiany marży producentów, dlatego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się katalogiem produktów. 


Grzbiety plastikowe do bindownic - producent 

OPUS LOGO

Jednym z najpopularniejszych producentów, który w swojej ofercie ma szeroki wybór zarówno bindownic, jak i akcesoriów do bindowania jest marka OPUS. Plastikowe grzbiety do bindowania OPUS charakteryzują się wysoką jakością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu mamy pewność, że zbindowane dokumenty będą się elegancko prezentować przez długi czas. 

OPUS - o firmie: firma OPUS rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Marka od tego czasu przeszła ogromny rozwój na arenie międzynarodowej. Już zaledwie dwa lata później OPUS pozyskał swoich dwóch pierwszych partnerów biznesowych IDEAL i IBICO, których w 1994 roku stał się wyłącznym dystrybutorem. Innowacyjne rozwiązanie, poparte niepodważalną funkcjonalnością to cechy, które bez dwóch zdań opisują artykuły biurowe marki OPUS. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Typ
więcej >
Średnica [mm]
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Materiał
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena