• 22 255 95 55

Gumki do ścierania

Trudno sobie wyobrazić bez niej piórnik ucznia. Przyda się też w domowym biurze i każdej innej firmie, gdzie jest obsługa biurowa. Gumki do ścierania pozwalają szybko i bez śladu pozbyć się pomyłek naniesionych na kartkę papieru ołówkiem. Dzięki temu, możemy wykonywać różnego rodzaju rysunki, obliczenia czy też notatki bez ryzyka, że popełnimy błąd, którego nie będziemy mogli usunąć. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Gumki uniwersalne stały się też oryginalnym wyposażeniem piórnika każdego małego i większego ucznia. Już nie są tylko w kolorze białym, w kształcie prostokąta. Możemy wybierać spośród wielu wzorów i kolorów, co jest ich dodatkowym atutem i tym samym zachętą do częstego korzystania. 

Gumki do ścierania, które bawią i cieszą 

 
Kiedy gromadzimy wyprawkę dla ucznia, już nie możemy sugerować się tylko własnymi preferencjami. Teraz dzieci i młodzież to bardzo świadome osoby, które mają już swoje oczekiwania i upodobania. Zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, nawet na wygląd gumki do zmazywania. Białe na pewno nie przekonają młodego człowieka do zakupu, a już na pewno nie dziecka, które dopiero rozpoczyna swoją edukację szkolną. Dlatego proponujemy gumki uniwersalne, kolorowe i w ciekawych kształtach. U nas znajdziesz gumkę w kształcie ślimaka, która dodatkowo jest wygodna w użytkowaniu, a jej kształt ułatwia trzymanie. Gumki uniwersalne w tekturowych ruchomych osłonkach dodatkowo zabezpieczają je przed zabrudzeniem, a także nadają przyjemnego dla oka wyglądu.
 

Jakie gumki do ścierania polecamy?

 
Polecamy też zestawy gumek, jak np. gumki rybki w różnych kolorach, pakowane po 3 sztuki w każdym opakowaniu. Do ołówków przydadzą się gumki do ścierania w formie nakładek, które zakładamy na grafitowe ołówki. One również występują w kilku kolorach. 

Filtry

Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena