Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Gumki do ścierania

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Gumki uniwersalne stały się też oryginalnym wyposażeniem piórnika każdego małego i większego ucznia. Już nie są tylko w kolorze białym, w kształcie prostokąta. Możemy wybierać spośród wielu wzorów i kolorów, co jest ich dodatkowym atutem i tym samym zachętą do częstego korzystania. 

Gumki do ścierania, które bawią i cieszą 

 
Kiedy gromadzimy wyprawkę dla ucznia, już nie możemy sugerować się tylko własnymi preferencjami. Teraz dzieci i młodzież to bardzo świadome osoby, które mają już swoje oczekiwania i upodobania. Zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, nawet na wygląd gumki do zmazywania. Białe na pewno nie przekonają młodego człowieka do zakupu, a już na pewno nie dziecka, które dopiero rozpoczyna swoją edukację szkolną. Dlatego proponujemy gumki uniwersalne, kolorowe i w ciekawych kształtach. U nas znajdziesz gumkę w kształcie ślimaka, która dodatkowo jest wygodna w użytkowaniu, a jej kształt ułatwia trzymanie. Gumki uniwersalne w tekturowych ruchomych osłonkach dodatkowo zabezpieczają je przed zabrudzeniem, a także nadają przyjemnego dla oka wyglądu.
 

Jakie gumki do ścierania polecamy?

 
Polecamy też zestawy gumek, jak np. gumki rybki w różnych kolorach, pakowane po 3 sztuki w każdym opakowaniu. Do ołówków przydadzą się gumki do ścierania w formie nakładek, które zakładamy na grafitowe ołówki. One również występują w kilku kolorach. 

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >