• 22 255 95 55

Opis produktu

- Skuś się na filiżankę pełną owoców leśnych, które przywodzą na myśl momenty niedzielnych rodzinnych spacerów i wycieczek. Herbaciany Ogród to wyjątkowe herbaty owocowe o doskonałym smaku. Wyselekcjonowane i starannie zebrane owoce, poddawane są dokładnej kontroli, a następnie uważnie pakowane tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. To 100% naturalnych składników. Przez przezroczyste saszetki ujrzysz duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny.
- Herbata owocowa nie zawiera teiny, dlatego może być pita w dowolnej ilości o każdej porze dnia. Różnorodność smaków sprawia, że to doskonały napój dla wszystkich członków rodziny, a także naturalna i smaczna alternatywa dla słodkich napojów. Są świetne do picia zarówno na gorąco, jak i na zimno.
- Poddaj się przyjemności płynącej z esencji smaku słodkiej maliny, aromatycznej żurawiny lub wyjątkowemu połączeniu owoców leśnych.
- Składniki: Kwiat hibiskusa (27,5%), owoc dzikiej róży (24%), owoc aronii (20%), owoc głogu (15%), liść jeżyny, owoc maliny (3%), owoc bzu czarnego (3%), aromat naturalny, jagody (1%)
- Zawartość opakowania: 50 g (20 torebek x 2,5 g)
- Jednostka sprzedaży: 1 opakowanie

Parametry

Producent:
Nr katalogowy:
SPP.048
 • Typ:
  w torebkach
 • Rodzaj:
  ekspresowa
 • Smak:
  owoce leśne
 • Ilość torebek w opakowaniu:
  20

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane