• 22 255 95 55

Identyfikatory do teczek

 Identyfikatory do teczke zawieszanych umożliwiają nam szybką identyfikację archiwizowanych dokumentów. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Wielu z nas często boryka się z problemem nieuporządkowanych dokumentów. Warto zauważyć, jak wiele czasu i nerwów, niekiedy kosztuje nas zaprowadzenie porządku w naszym archiwum. Niezależnie czy jest to miejsce pracy, czy środowisko domowe. W każdym z tych dwóch miejsc niezwykle istotne jest prowadzenie prawidłowej archiwizacji dokumentów. W tym procesie wykorzystywanych jest naprawdę wiele artykułów biurowych. Do najpopularniejszych, bez których prawidłowe funkcjonowanie naszych miejsc pracy byłoby wręcz niemożliwe, zdecydowanie należy: segregator na dokumenty, koszulki na dokumenty, pudła archiwizacyjne oraz teczki zawieszkowe. Wybór dotyczący prowadzenia dokumentacji zależy, tak naprawdę jedynie od nas. Producenci nie mogli również zapomnieć o tym, że archiwizacja to złożony proces nie tylko segregacji dokumentów, ale i również ich prawidłowego oznaczania. Poznajcie, jakie artykuły biurowe wam to ułatwią. 
 

Identyfikatory do teczek zawieszanych - co to?

identyfikator do teczek zawieszanych

Archiwizacja to nie tylko proces prawidłowego, wieloletniego przechowywania dokumentów, ale i również odpowiednia segregacja, w celu szybkiego uzyskania dostępu do potrzebnych nam dokumentów. W tym celu powstały artykułu biurowe, których głównym zadaniem jest opisywanie dokumentacji. 

W zależności od produktu wyróżniamy: 

  • teczki zawieszane: do opisu wykorzystuje się identyfikator do teczek.
  • segregator na dokumenty: doopisu wykorzystuje się etykiety samoprzylepne lub wsuwane.
  • pudła archiwizacyjne: produkt ma miejsce na wzór etykiety, przystosowane do opisu


Identyfikatory do teczek zawieszanych są łatwym i tanim sposobem na oznaczanie dokumentacji. W momencie, gdy korzystamy z teczek zawieszkowych, niezwykle trudne byłoby odnalezienie dokumentów bez zakładki do teczek, którą umieszczamy na jej górnej krawędzi. Takie rozwiązanie sprawi, że bez najmniejszego problemu będziemy wstanie alfabetycznie porządkować naszą dokumentację. Oprócz produktu zakładki do archiwizacji, warto również wspomnieć o artykule biurowym, jakim są wkładki segregujące do teczek  zawieszkowych. Ich zastosowanie umożliwi nam sprawne tworzenie przegródek w jednej teczce. W rezultacie teczka zawieszkowa będzie miała dodatkową możliwość segregacji dokumentów. 
 

Sprawdzeni producenci - niska cena

Niezwykle ważne jest, aby każdy z artykułów biurowych pochodził od najlepszych producentów z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem na rynku. Mottem przewodnim tych firm jest ulepszanie jakości pracy biur na całym świecie. Na tej liście bezwątpienia powinny znaleźć się takie marki jak: 

  • Esselte
  • Donau
  • Elba
  • Bantex 
     

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena