• 22 255 95 55

Identyfikatory na magnes

dentyfikatory na magnes to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Za pomocą tego niewielkiego artykułu biurowego możemy skutecznie zadbać o bezpieczeństwo w naszym miejscu pracy, ponieważ identyfikatory magnetyczne umożliwiają sprawną i skuteczną weryfikację pracowników i ich przynależności do konkretnej firmy. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj zapięcia:MagnesTyp:Na magnes

Pokaż na stronie:

Identyfikator na magnes 

Identyfikatory DURABLE

Identyfikatory na magnes to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Za pomocą tego niewielkiego artykułu biurowego możemy skutecznie zadbać o bezpieczeństwo w naszym miejscu pracy, ponieważ identyfikatory magnetyczne umożliwiają sprawną i skuteczną weryfikację pracowników i ich przynależności do konkretnej firmy. Jednak to tylko jedna z wielu zalet, jakie niesie za sobą wprowadzenie identyfikatorów magnetycznych w naszej firmie. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu identyfikatorów magnetycznych warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z poszczególnymi parametrami, co ułatwi nam dokonanie satysfakcjonującego zakupu. Identyfikator magnetyczny - najważniejsze informacje, zapraszamy! 
 

Identyfikator z magnesem - co warto wiedzieć przed dokonaniem zakupu? 

Pierwszą podstawową rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego identyfikatora imiennego na magnes, jest konieczność sprawdzenia, czy używana przez nas karta identyfikacyjna nie została dodatkowo wyposażona w elementy magnetyczne, które w połączeniu z magnesem wchodzącym w skład budowy identyfikatora mogą przyczynić się do jego uszkodzenia i rozmagnesowania. Innymi kwestiami, które nie powinny zostać pominięte, są podstawowe parametry techniczne produktu, z którymi powinniśmy obowiązkowo się zapoznać, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu identyfikatora na magnes. W związku z tym przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych parametrów, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu dokonanie przemyślanego i udanego zakupu. 

Identyfikator imienny na magnes - ważne cechy produktu: 

 • Wymiary identyfikatora: jednym z najważniejszych parametrów, jeśli chodzi o identyfikatory magnetyczne, jest wymiar produktu, ponieważ to właśnie ten element budowy umożliwi nam zakup produktu, który spełni nasze wymagania, jeśli chodzi o aspekt wizualny. Warto zadbać o to, aby wybrany przez nas produkt miał optymalne wymiary, które umożliwią nam swobodne odczytanie informacji zawartych na identyfikatorze.
 • Sposób mocowania: sposób mocowania identyfikatora za pomocą magnesu jest jednym z najskuteczniejszych i najchętniej wybieranych wśród klientów. Magnes charakteryzuje się dużą przyczepnością przy czym nie niszczy ubrań.
 • Orientacja: warto wiedzieć, że identyfikatory magnetyczne są produktem, które występują w orientacji pionowej i poziomej - wybór zależy jedynie od nas!
 • Dodatkowe wyposażenie: dodatkowym wyposażeniem, jeśli chodzi o identyfikatory magnetyczne, są wkłady do identyfikatorów w postaci kart, Warto sprawdzić, czy wybrany przez nas produkt składa się tylko z etui do karty, a może z całego zestawu, który obejmuje wkłady, czy smycze do mocowania
 • Ilość sztuk w opakowaniu: kolejną ważną kwestią jest sprawdzenie ilości identyfikatorów w jednym opakowaniu i szybka weryfikacja, czy proponowany koszt produktu jest adekwatny do ilości oferowanego towaru. Identyfikatory na magnes najczęściej są oferowane w opakowaniach pakowanych po 1, 10, 25 sztuk
 • Kolor: najpopularniejszym kolorem, jeśli chodzi o identyfikatory, jest odcień transparenty, ponieważ zapewnia on nam maksymalną czytelność etykiet. Innym chętnie wybieranym odcieniem jest czarny, ponieważ uważa się go za kolor elegancki, który nadaje kontrastu, dzięki czemu napis na etykiecie staje się bardziej wyrazisty
   

Identyfikatory z magnesem - chętnie wybierane modele 

Identyfikatory DURABLE

Branża biurowa ma do zaoferowania nam wiele  modeli identyfikatorów na magnes, przez co wybór jednego konkretnego produktu może nie należeć do najłatwiejszych zadań. W naszym wyborze warto, abyśmy szczególną uwagę poświęcali markom, które w branży biurowe funkcjonują od wielu lat, a ich doświadczenie ma bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z najchętniej wybieranymi modelami identyfikatorów na magnes. 

Identyfikatory magnetyczne - popularne modele: 

 • Identyfikator DURABLE 54x90mm z magnesem transparentny 811719 25szt.
 • Identyfikator DURABLE 40x75mm Konvex z magnesem transparentny 812319 25szt
 • Identyfikator DURABLE 40x75mm Clip Card z magnesem czarny 812901 25szt.
 • Identyfikator DURABLE 30x65mm Classic z magnesem transparentny 854023 10szt.

 

Identyfikator personalny na magnes - jakiej marki?

Jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych producentów jest niemiecki producent artykułów biurowych Durable. W katalogu produktów marki znajdziemy ponad 200 różnych identyfikatorów oraz dodatków, które są niezbędne do prawidłowego użytkowania. 

 • Durable - o marce: Durable to ceniona wśród klientów marka posiadająca ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji artykułów biurowych. Do produktów marki Durable należą m.in. akcesoria do spinania oraz łączenia, półki na dokumenty, skoroszyty, tablice oraz identyfikatory. Oferowane przez Durable rozwiązania wpływają na znaczną poprawę jakości pracy - dzięki nim staje się ona dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.
   

Identyfikatory z magnesem - cena 

Identyfikator na magnes występuje w wielu wariantach, jeśli chodzi o wymiary produktu, tworzywo wykonania, jak i ilość identyfikatorów w jednym opakowaniu. W związku z tym podanie uśrednionej ceny za identyfikator na magnes nie będzie należeć do najłatwiejszych zadań. Przykładowo identyfikatory na magnes od marki Durable zakupimy już w cenie od 160 złotych za opakowanie. Nieznacznie droższa opcja może kosztować nas nawet do 400 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Długość taśmy [cm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Karta opisowa
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Szerokość taśmy [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Orientacja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena