• 22 255 95 55

Klipsy do identyfikatorów

Klips na identyfikator jest jednym z niezbędnych dodatków, który umożliwia nam prawidłowe używanie identyfikatora. Przy pomocy tego niewielkiego dodatku jesteśmy w stanie skutecznie przymocować etui do identyfikatora z klipsem, a następnie z częścią garderoby.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Klips do identyfikatora

Pokaż na stronie:

Klips do identyfikatora

Identyfikatory plastikowe Argo

Klips na identyfikator jest jednym z niezbędnych dodatków, który umożliwia nam prawidłowe używanie identyfikatora. Przy pomocy tego niewielkiego dodatku jesteśmy w stanie skutecznie przymocować etui do identyfikatora z klipsem, a następnie z częścią garderoby. Dobór odpowiedniego klipu do identyfikatora nie jest trudnym zadaniem, jednak przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego modelu warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z najważniejszymi cechami produktu, co ułatwi nam dokonanie trafnego i udanego zakupu. Klips do identyfikatora - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy! 

 

Klips na identyfikator - charakterystyka ogólna

Główna charakterystyka klipsów do identyfikatorów opiera się na ich budowie, a dokładniej na tworzywie, z którego zostały wykonane. Większość klipów do identyfikatorów została wykonana z metalu, co zapewnia produktowi wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Takie produkty znajdziemy między innymi w katalogu produktów marki Durable. Z kolei, jeśli chodzi o identyfikatory wykonane z plastiku - cechują się one mniejszą trwałością, ale ich ogromną zaletą, jest fakt, że występują one w wielu kolorach takich, jak biały, niebieski, czy czerwony, co umożliwia nam dostosowanie wyglądu identyfikatora do naszych potrzeb i oczekiwań. Inną cechą charakterystyczną klipsów do identyfikatora, jest budowa zewnętrzna produktu. Nie każdy identyfikator jest dokładnie taki sam - najpopularniejsza forma to klips, jednak możemy się również spotkać z klipsem, który dodatkowo został wyposażony w agrafkę, co daje nam możliwość mocowania identyfikatora na dwa sposoby - za pomocą klipu lub agrafki. 
 

Klips do identyfikatora - chętnie wybierane modele

Klips do identyfikatora DURABLE

Wśród producentów, którzy mają nam do zaoferowania największy wybór klipsów do identyfikatorów, z całą pewnością powinniśmy wyróżnić dwie marki - Durable i Argo. To właśnie na podstawie tych marek postanowiliśmy sporządzić krótką listę konkretnych modeli, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. 

Klips do identyfikatora - popularne produkty: 

  • Klips do identyfikatora ARGO CT-212 srebrny
  • Klips do identyfikatora ARGO CT-212  biały
  • Klips do identyfikatora ARGO CT-212  niebieski
  • Klips do identyfikatora DURABLE srebrny 810326 25szt.
     

Identyfikator klips - cena 

Cena klipsów do identyfikatorów jest mocno zróżnicowana. Głównymi czynnikami decyzyjnymi, które mają największe przełożenie na cenę, są tworzywo wykonania, ilość sztuk w opakowaniu i producent. Przykładowo za opakowanie klipsów do identyfikatorów metalowych Durable, pakowanych po 25 sztuk w opakowaniu, będziemy musieli zapłacić średnio w granicach 80 złotych. Z kolei za identyfikatory plastikowe marki Argo pakowane po 100 sztuk zapłacimy w granicach 60 złotych za opakowanie. 

Filtry

Producenci
więcej >
Długość taśmy [cm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Karta opisowa
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Szerokość taśmy [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Orientacja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena