• 22 255 95 55

Ściągacze do identyfikatorów

Uchwyt do identyfikatora jest produktem, który cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród pracowników biurowych i nie tylko na całym świecie! Ten niewielki dodatek do identyfikatora w dużym stopniu ułatwi nam stosowanie identyfikatora na co dzień - wyjmowanie i ponowne chowanie z pomocą mechanizmu ściągającego nie może być już łatwiejsze! 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ: Mechanizm ściągający

Pokaż na stronie:

Ściągacz do identyfikatora 

Identyfikator Durable

Uchwyt do identyfikatora jest produktem, który cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród pracowników biurowych i nie tylko na całym świecie! Ten niewielki dodatek do identyfikatora w dużym stopniu ułatwi nam stosowanie identyfikatora na co dzień - wyjmowanie i ponowne chowanie z pomocą mechanizmu ściągającego nie może być już łatwiejsze! Ściągacz do identyfikatora jest więc produktem niezwykle ułatwiającym codzienne funkcjonowanie. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu produktu warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co ułatwi nam dokonanie udanego i przemyślanego zakupu. Klips rozwijany do identyfikatora - najważniejsze informacje, zapraszamy! 

 

Mechanizm ściągający do identyfikatora - charakterystyka ogólna

Już na wstępie warto zaznaczyć, że ściągacz do identyfikatora występuje w wielu wariantach, jeśli chodzi o kolory, co z całą pewnością ułatwi każdemu zakup produktu, który spełni wszystkie oczekiwania wizualne produktu. Wśród dostępnych kolorów warto, abyśmy wspomnieli o takich odcieniach, jak: srebrny, biały, fioletowy, niebieski, czy zielony. Inną kwestią, o której warto wspomnieć i którą należy sprawdzić przed dokonaniem zakupu konkretnego modelu, jest tworzywo wykonania produktu. W ofercie marek znajdziemy zarówno ściągacz do identyfikatora wykonany z metalu, metalu chromowanego, jak i plastiku. Łatwo możemy się domyślić, że to właśnie tworzywo wykonania, będzie miało największe przełożenie nie tylko na jakość produktu, ale również na jego cenę. 

 

Mechanizm ściągający Durable - na jakie cechy produktu zwrócić uwagę?

Mechanizm ściągający DURABLE

 

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego mechanizmu ściągającego Durable warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, ponieważ to ułatwi nam wybór konkretnego modelu ściągacza. Z łatwością możemy wyróżnić cechy produktu, o których sprawdzeniu powinniśmy pamiętać. 

Mechanizm ściągający - parametry: 

  • Długość ściągacza: jeśli chodzi o mechanizmy ściągające, to jednym z parametrów, z którymi należy się zapoznać, jest długość taśmy wchodzącej w skład budowy mechanizmu ściągającego. Informacja ta umożliwi nam wybór odpowiedniej długości taśmy, co z kolei będzie miało przełożenie na to, jak daleko będziemy mogli wyciągnąć identyfikator
  • Tworzywo wykonania: tworzywo wykonania mechanizmu ściągającego może być naprawdę różne! Wśród najpopularniejszych rodzajów z całą pewnością należy wyróżnić te wykonane z metalu oraz z plastiku
  • Sposób mocowania do identyfikatora: wśród najpopularniejszych sposobów mocowania identyfikatorów śmiało możemy wyróżnić klips oraz karabińczyk. Każde z wymienionych sposobów charakteryzuje się silnym zapięciem, dzięki czemu zgubienie identyfikatora, czy jego zerwanie byłoby niemałym wyzwaniem
     

Mechanizm ściągający cena

Ceny mechanizmów ściągających są naprawdę różne, a największy wpływ na ostateczny koszt produktu mają jakość wykonania, tworzywo wykorzystane do produkcji mechanizmu ściągającego, producent oraz ilość sztuk w opakowaniu. Dobry ściągacz do identyfikatora marki Durable powinniśmy zakupić w granicach od 20 do 30 złotych za sztukę. Chętnie wybieraną opcją jest zestaw 10 sztuk mechanizmów ściągających, przy czym cena za jedną sztukę produktu ma znacznie korzystniejszą cenę. 

Filtry

Producenci
więcej >
Długość taśmy [cm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Karta opisowa
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Szerokość taśmy [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Orientacja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena