• 22 255 95 55

Kable i przedłużacze

Kable i listwy biurowe to artykuły, korzystanie z których w biurach stanowi konieczność, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, jak wiele urządzeń w niektórych z nich jest stale wykorzystywanych.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Kable i listwy biurowe, które zapewnią stały dostęp do prądu każdemu urządzeniu

Komputery, kserokopiarki, ekspresy do kawy czy nawet elektroniczne odświeżacze powietrza (ich szeroki wybór znajdą Państwo w naszym sklepie) wymagają stałego zasilania, dlatego proponowane w tym miejscu wyroby są tak bardzo potrzebne w celu zapewniania pracownikom biur jak najlepszych warunków do wykonywania poszczególnych czynności. Nasze kable oraz przedłużacze charakteryzuje duży stopień niejednolitości, co sprawia, że znalezienie odpowiednich względem potrzeb Klientów sklepu internetowego DlaBiura.pl produktów nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Listwy biurowe o różnej ilości gniazd oraz przedłużacze w wielu wariantach wymiarowych znajdą Państwo w ofercie, którą przygotowaliśmy.

Przedłużacze i kable zajmujące niewielką ilość miejsca w biurze

Zaletą oferowanych przez nas przedłużaczy oraz kabli jest nie tylko ich różnorodność pod względem wielkości, ale też rodzaju, do którego można je zaliczyć. Listwy biurowe, których nabycie Państwu oferujemy, dzielą się bowiem m.in. na zasilające, sieciowe, przepięciowe oraz przeciwprzepięciowe. Jeśli natomiast chodzi o złącza, wyróżniamy takie, jak 19-stykowe, USB 2.0 A-B, USB 2.0 A-A oraz USB. Za ich produkcję odpowiadają najbardziej znane i cenione zarazem marki (ADLER, TRACER, SEVEN i wiele innych), co także skłania kolejne osoby ku zainteresowaniu się dystrybuowanym przez nas wyrobom. Dokładnie tak, jak fakt, iż kable oraz listwy biurowe z naszej oferty są w pełni bezpieczne w użyciu, a ich obecność w danym pomieszczeniu nie utrudnia wykonywania określonych prac, ponieważ zajmują niewiele przestrzeni. Zobacz równiez inne produkty oferowane przez sklep DlaBiura24. W ofercie teczki z przekładkami

Filtry

Producenci
więcej >
Dioda sygnalizacyjna
więcej >
Długość listwy [cm]
więcej >
Długość przewodu [m]
więcej >
Ekranizacja
więcej >
Gniazdo umieszczone pod kątem 45°
więcej >
Ilość gniazd z uziemieniem
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Typ złącza
więcej >
Złącze
więcej >
Rodzaj
więcej >
Obsługuje drukarki laserowe
więcej >
Obudowa
więcej >
Rodzaj przewodnika
więcej >
Typ
więcej >

Cena