• 22 255 95 55

Kalkulatory nabiurkowe

 Kalklulatory nabiurkowe pomimo tego, że żyjemy w erze komputerów i smartfonow wciąż cieszą się dużą popularnością. Sprawdź naszą ofertę modeli klasycznych i naukowych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Wydaje się, że w erze komputerów i smartfonów klasyczne kalkulatory na biurko nie są nam już potrzebne. Okazuje się jednak, że to wciąż cieszące się ogromną popularnością gadżety biurowe, bez których niektórzy pracownicy nie wyobrażają sobie wykonywania codziennych obliczeń, tych prostych i bardziej skomplikowanych. Kalkulator przydaje się w wielu sytuacjach, jest prosty w użyciu i mamy pewność, że się nie pomyli, w przeciwieństwie do naszych obliczeń wykonywanych na kartce. Kalkulatory nabiurkowe dedykowane są nie tylko do użytku biurowe, ale też do sklepów, hurtowni i branży logistycznej. Świetnie sprawdzą się też w użytku domowych, na co dzień również mamy do czynienia z matematyką, nie do końca jednak jesteśmy tego zawsze świadomi.
 

Proste kalkulatory nabiurkowe
 

Zacząć należy od najprostszych kalkulatorów, które posiadają podstawowe funkcje, przydatne w codziennym użytku. Proste kalkulatory na biurko pomogą Ci wykonać obliczenia dotyczące Twoich wydatków oraz łatwiej Ci będzie zaplanować swój miesięczny budżet. Proste kalkulatory dodają, odejmują, mnożą i dzielą. Dzięki tylko tym podstawowym funkcjom są przeznaczone dla uczniów jako pomoc na maturze.
 

Naukowe kalkulatory

 

W biurze i do wykonywania bardziej skomplikowanych obliczeń przydadzą się naukowe kalkulatory nabiurkowe. Posiadają więcej funkcji niż podstawowe, jednak różnią się ich ilością. Z ich wykorzystaniem możemy wykonywać obliczenia, w których niezbędne są nawiasy, potęgi, pierwiastki, a nawet logarytmy. Warto jednak przed zakupem zastanowić się, czy ich właściwie potrzebujesz, a jeżeli tak, to których najbardziej. Nie warto inwestować w kalkulator, który będzie na tyle skomplikowany, że więcej niż połowa funkcji nigdy Ci się nie przyda. Jako kalkulatory na biurko najlepiej sprawdzają się te większe modele, jednak z niewielką ilością dodatkowych funkcji, najczęściej są to proste modele, pozwalające na wykonywanie podstawowych działań. W pracy biurowej wystarczają w zupełności.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kalkulatorów z drukarką oraz kalkulatorów kieszonkowych.

Filtry

Producenci
więcej >
Duży wyświetlacz
więcej >
Funkcja sprawdzania i poprawiania obliczeń "Check&Correct"
więcej >
Klawisz cofania
więcej >
Klawisz podwójnego zera
więcej >
Klawisz sumy całkowitej
więcej >
Klawisz zmiany znaku +/-
więcej >
Kolor
więcej >
Liczba znaków na wyświetlaczu
więcej >
Odchylany wyświetlacz
więcej >
Określenie miejsc po przecinku
więcej >
Plastikowa zamykana obudowa
więcej >
Przełącznik trybu przedstawiania wyników na wyświetlaczu
więcej >
Typ przycisków
więcej >
Automatyczne powtarzanie zapisu
więcej >
Obliczenia handlowe koszt/marża/sprzedaż
więcej >
Obliczenia marży
więcej >
Obliczenia procentowe
więcej >
Obliczenia walutowe
więcej >
Obliczenia z pamięcią M+/M-
więcej >
Obliczenie pierwiastka
więcej >
Obliczenie podatku TAX
więcej >
Pamięć
więcej >
Podwójne zasilanie
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Zaokrąglenie wyników
więcej >
Zasilanie
więcej >
Typ
więcej >

Cena