• 22 255 95 55

Kasety i taśmy do drukarek igłowych

Zapraszamy wszystkich użytkowników drukarek igłowych do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oryginalnych i zamiennych taśm barwiących. Jeżeli zależy Ci na posiadaniu najlepszych części prosto od sprawdzonego producenta, trafiłeś w dobre miejsce - Dlabiura24.pl. W naszym sklepie znajdziesz taśmy między innymi marek Epson, Oki czy Panasonic oraz zamienne BlackPoint i Active Jet, które są niezawodną gwarancją najwyższej jakości.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Taśmy i kasety do drukarek igłowych – tradycyjna metoda druku

Drukarki igłowe, kiedyś bardzo popularne, dzisiaj wykorzystywane są najczęściej tylko do wydruku faktur i kopii dokumentów. Pomimo pojawienia się nowych, bardziej zaawansowanych urządzeń, wciąż są używane w niektórych firmach, dlatego postanowiliśmy stworzyć ofertę materiałów eksploatacyjnych do tego typu drukarek. Wybraliśmy najlepsze, dostępne na rynku kasety i taśmy do drukarek igłowych, aby maksymalnie wykorzystać potencjał wciąż docenianych tradycyjnych urządzeń drukujących.

Drukarka igłowa składa się z 3 głównych elementów, którymi są: dziewięcio- lub dwudziestocztero-igłowa głowica, kaseta lub taśma barwiąca oraz papier. A jak działa drukarka? Igły, uderzając o taśmę barwiącą w trakcie wydruku, odciskają na papierze małe punkty układające się następnie w konkretne znaki, tworząc tym samym tekst.

Drukarki igłowe są tanie w eksploatacji. Kasety do drukarek igłowych są nawet kilkakrotnie tańsze niż tusze do drukarek atramentowych czy też tonery do drukarek laserowych. W ofercie naszego sklepu dostępne są taśmy barwiące do drukarek igłowych i kasety, zarówno oryginalne produkty, jak i tańsze zamienniki, które pozwalają jeszcze bardziej zredukować koszty eksploatacji urządzenia. Wybraliśmy produkty, które charakteryzują się doskonałą wydajnością, są kompatybilne z większością używanych dzisiaj urządzeń, zapewniają dobrą jakość wydruku i cechują się stosunkowo niską ceną.

Filtry