• 22 255 95 55

Kawy

Chyba niewiele osób wyobraża sobie rozpoczęcie dnia pracy kawy. Każdy pracodawca powinien zatem zadbać o to, by jego pracownikom nie zabrakło ziaren, kaw rozpuszczalnych i mielonych do wyboru. Mając dostęp do swojego ulubionego pobudzającego naparu, na pewno będą o wiele bardziej produktywni, kreatywni i zadowoleni ze swojego zatrudnienia.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Dzięki współpracy z najbardziej renomowanymi producentami kaw w Polsce oddajemy do dyspozycji naszych klientów szeroki wybór asortymentu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z najpopularniejszych opcji. Zapewniamy maksimum satysfakcji przy minimalnych kosztach.
 

Jaką kawę wybrać do biura?
 

Kawy rozpuszczalne do biura to bez wątpienia najwygodniejsze rozwiązanie. Wystarczy zalać je gorącą wodą, dodać ulubione dodatki i to wszystko. Nie każdy jednak lubi produkty typu instant, dlatego warto wyposażyć swoją firmową kuchnię także w kawy ziarniste do ekspresu – oczywiście, jeśli dysponujesz takim urządzeniem. Wybierając kawy palone do biura w ziarnach i nie posiadając automatycznego ekspresu z funkcją mielenia, pamiętaj również o zakupie młynka. Chociaż przygotowanie naparu w taki sposób jest bardziej pracochłonne niż przy kawach rozpuszczalnych, smak i aromat gotowego napoju jest dużo bardziej intensywny.
 

Wybieraj kawy rozpuszczalne, palone i ziarnice od sprawdzonych producentów
 

Jakość kawy ma ogromne znaczenie dla rezultatów jej działania i smaku. Aromatyczna i pyszna kawa do biura będzie doskonałą inwestycją, która dostarczy Twoim pracownikom energii na cały dzień. Pamiętaj o tym, że nawet takie niewielkie elementy mają znaczenie dla satysfakcji pracowników, która jest kluczowa w drodze po sukces. Poznaj nasze propozycje i przekonaj się, że kawa do ekspresu nie musi być droga, by zapewniała przyjemność z degustacji.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Kolor
więcej >
Waga [g]
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena