• 22 255 95 55

Kieszenie samoprzylepne

Kieszenie samoprzylepne umożliwiają nam ciekawą organizację przestrzeni wewnątrz różnych artykułów biurowych takich jak: segregatory, teczki, czy skoroszyty. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Organizacja biura nie należy do najłatwiejszych zadań. W momencie, gdy zdamy sprawę z ilości artykułów biurowych, które są zaangażowane w ten proces, możemy być nie lada zdziwieni. W trwałej archiwizacji dokumentów niezbędne są: segregatory, koszulki na dokumenty oraz pudła archiwizacyjne. Istnieje bowiem znacznie więcej drobnych artykułów biurowych, które każdego dnia ułatwiają nam funkcjonowanie. W tej grupie niewątpliwie powinny znaleźć się kieszenie samoprzylepne, które w łatwy sposób umożliwiają nam organizację wolnej przestrzeni w segregatorach, czy teczkach
 

Samoprzylepne kieszenie foliowe - praktyczne zastosowanie

kieszenie samoprzylepne

Kieszonki foliowe samoprzylepne są praktycznym artykułem biurowym o wielu zastosowaniach. W głównej mierze powstały z myślą o tym, aby pomóc nam w organizacji dokumentów zarówno tych ważnych, jak i tych mniej. Samoprzylepne kieszenie foliowe to łatwy sposób na zorganizowanie wolnej przestrzeni. Możemy przechowywać w nich notatki dotyczące konkretnych dokumentów. 

Oprócz podstawowego zastosowania wyróżniamy również : 

 • kieszenie samoprzylepne na etykiety 
 • kieszenie samoprzylepne na dokumenty
 • kieszenie samoprzylepne na wizytówki 
 • samoprzylepne kieszenie informacyjne 
 • samoprzylepne kieszenie na płyty CD
   

Ponadto kieszonki plastikowe samoprzylepne często wykorzystywane są przez firmy kurierskie w celu umieszczenia na paczce informacji dotyczących adresata i odbiorcy. Z uwagi na to, powstały kieszenie samoprzylepne C5 oraz kieszenie samoprzylepne C6. Oprócz wcześniej wspomnianych modeli wyróżniamy również kieszonie samoprzylepne o formacie A4 i A5

 

Kieszenie samoprzylepne - budowa 

Samoprzylepne kieszenie foliowe występują w kolorze transparentnym. 

listwa samoprzylepna


Wyróżniamy dwa tworzywa, z których wykonywane są kieszenie samoprzylepne na dokumenty: 

 • kieszenie samoprzylepne wykonane z folii pp 
 • kieszonki foliowe samoprzylepne wykonane z poliestru 
   

Warto dodać, że niektóre z kieszeni samoprzylepnych posiadają dodatkową perforację. Ten rodzaj artykułu biurowego znajdziemy pod frazą: listwy samoprzylepnej do archiwizacji. Jest to praktyczny przedmiot, który po przyklejeniu do dowolnej kartki lub innego przedmiotu umożliwia nam wpięcie go do segregatora. 
 

Samoprzylepne kieszenie foliowe - sprawdzeni producenci, niska cena 

Niezwykle ważne jest, aby produkty zawsze były wysokiej jakości od sprawdzonych producentów z wieloletnią historią i doświadczeniem.

Do najpopularniejszych producentów kieszeni samoprzylepnych niewątpliwie należą:

 • Durable 
 • Q- connect 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Typ otworu
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Samoprzylepne
więcej >

Cena