Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Kieszenie samoprzylepne

Kieszenie samoprzylepne umożliwiają nam ciekawą organizację przestrzeni wewnątrz różnych artykułów biurowych takich jak: segregatory, teczki, czy skoroszyty. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Organizacja biura nie należy do najłatwiejszych zadań. W momencie, gdy zdamy sprawę z ilości artykułów biurowych, które są zaangażowane w ten proces, możemy być nie lada zdziwieni. W trwałej archiwizacji dokumentów niezbędne są: segregatory, koszulki na dokumenty oraz pudła archiwizacyjne. Istnieje bowiem znacznie więcej drobnych artykułów biurowych, które każdego dnia ułatwiają nam funkcjonowanie. W tej grupie niewątpliwie powinny znaleźć się kieszenie samoprzylepne, które w łatwy sposób umożliwiają nam organizację wolnej przestrzeni w segregatorach, skoroszytach, czy teczkach

Samoprzylepne kieszenie foliowe - praktyczne zastosowanie

kieszenie samoprzylepne Kieszonki foliowe samoprzylepne są praktycznym artykułem biurowym o wielu zastosowaniach. W głównej mierze powstały z myślą o tym, aby pomóc nam w organizacji dokumentów zarówno tych ważnych, jak i tych mniej. Samoprzylepne kieszenie foliowe to łatwy sposób na zorganizowanie wolnej przestrzeni. Możemy przechowywać w nich notatki dotyczące konkretnych dokumentów. 

Oprócz podstawowego zastosowania wyróżniamy również : 
- kieszenie samoprzylepne na etykiety 
- kieszenie samoprzylepne na dokumenty
- kieszenie samoprzylepne na wizytówki 
- samoprzylepne kieszenie informacyjne 
- samoprzylepne kieszenie na płyty CD

Ponadto kieszonki plastikowe samoprzylepne często wykorzystywane są przez firmy kurierskie w celu umieszczenia na paczce informacji dotyczących adresata i odbiorcy. Z uwagi na to, powstały kieszenie samoprzylepne C5 oraz kieszenie samoprzylepne C6. Oprócz wcześniej wspomnianych modeli wyróżniamy również kieszonie samoprzylepne o formacie A4 i A5


Kieszenie samoprzylepne - budowa 

Samoprzylepne kieszenie foliowe występują w kolorze transparentnym. listwa samoprzylepna
Wyróżniamy dwa tworzywa, z których wykonywane są kieszenie samoprzylepne na dokumenty: 
- kieszenie samoprzylepne wykonane z folii pp 
- kieszonki foliowe samoprzylepne wykonane z poliestru 

Warto dodać, że niektóre z kieszeni samoprzylepnych posiadają dodatkową perforację. Ten rodzaj artykułu biurowego znajdziemy pod frazą: listwy samoprzylepnej do archiwizacji. Jest to praktyczny przedmiot, który po przyklejeniu do dowolnej kartki lub innego przedmiotu umożliwia nam wpięcie go do segregatora. 


Samoprzylepne kieszenie foliowe - sprawdzeni producenci, niska cena 

Niezwykle ważne jest, aby produkty zawsze były wysokiej jakości od sprawdzonych producentów z wieloletnią historią i doświadczeniem.
Do najpopularniejszych producentów kieszeni samoprzylepnych niewątpliwie należą: 
- Durable 
- Q- connect 

 

Filtry zwiń rozwiń