• 22 255 95 55

Kieszenie samoprzylepne A4

Kieszenie samoprzylepne A4 występują w najczęściej wykorzystywanym w biurach formacie. Dostępne są jako ochronne kieszenie samoprzylepne oraz listwy z perforacją. Z powodzeniem mogą być zastosowane jako dodatek do teczki, skoroszytu czy sergegatora. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: A4

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Artykuły biurowe w podstawowych klasycznych wersjach często bywają niewystarczające w przypadku dużej ilości przetwarzanych w biurze danych. Zdarza się, że wymagają wzbogacenia o dodatkowe funkcje. Doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie prostych segregatorów czy teczek jest zastosowanie kieszeni samoprzylepnych. Dzięki nim możliwe jest specjalne oznaczenie zawartości danego skoroszytu lub zamieszczenie w nim szczególnie ważnego dokumentu. Kieszenie samoprzylepne A4 możemy zastosować we wszelkich teczkach mieszczących format A4, a także większy A3. Występują one w dwóch rodzajach: jako listwa samoprzylepna oraz jako foliowa kieszeń samoprzylepna. 

 

Kieszeń samoprzylepna A4 – zastosowanie 

Kieszenie samoprzylepne mają mnóstwo zastosowań, dlatego zdecydowanie warto dokonać ich zakupu. Nigdy nie wiemy tak naprawdę, kiedy wystąpi potrzeba ich użycia. Kieszenie samoprzylepne formatu A4 używane są przede wszystkim jako sposób wzbogacenia zeszytów, teczek i segregatorów, a także estetyczna metoda prezentacji dokumentów. Możemy je przylepić tak naprawdę w dowolnym miejscu – w tym zakresie ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Z powodzeniem mogą one pełnić rolę artykułu pozwalającego na naklejenie etykiety opisowej na album i tym samym sprawne opisanie jego zawartości. Kieszenie samoprzylepne wykorzystywane są także często jako sposób ochrony ogłoszeń, instrukcji obsługi czy zasad BHP. 

 

Kieszeń samoprzylepna A4 a listwa do archiwizacji A4

Kieszenie samoprzylepne A4 Durable

Kieszenie samoprzylepne A4 dostępne są w dwóch wersjach. Chociaż posiadają podobne zastosowanie, to jednak różnią się od siebie wyglądem oraz oferowanymi funkcjami. Na czym konkretnie polegają zatem występujące między nimi różnice?

  • Kieszeń samoprzylepna A4 – wykonana z mocnej folii przezroczysta kieszeń, która pozwala na umieszczenie w jej wnętrzu różnego rodzaju czarnobiałych i kolorowych dokumentów. Samoprzylepna strona umożliwia przyklejenie kieszeni na okładce lub we wnętrzu teczki czy segregatora
  • Samoprzylepna listwa do archiwizacji A4 – zrobiona jest z odpornego na pęknięcia poliestru i posiada perforację umożliwiającą wpięcie do segregatora. Samoprzylepna listwa pozwala na przyklejenie na niej dokumentu lub strony opisowej

Oba artykuły doskonale sprawdzą się podczas procesu archiwizacji oraz prezentacji dokumentów. Foliowe kieszenie samoprzylepne A4 stanowią doskonałą ochronę dokumentów przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Samoprzylepne listwy A4 to z kolei artykuły, które pozwalają na wpięcie papierowych arkuszy do segregatora czy teczki z ringami. 

 

Kieszeń samoprzylepna A4 – producenci

Producentami kieszeni oraz listw samoprzylepnych są marki Q-Connect oraz Durable. Q-Connect to marka, która łączy wysokiej jakości produkty z atrakcyjną ceną i z tego względu doceniana jest przez miliony użytkowników na całym świecie. Pomaga w występujących na co dzień potrzebach i pozwala na szybkie i wydajne wykonywanie zadań.

Firma Durable posiada natomiast 80-letnie doświadczenie w produkcji artykułów służących na co dzień do spinania, łączenia, porządkowania, organizacji oraz właściwej prezentacji. Celem marki Durable jest przede wszystkim wprowadzanie takich rozwiązań, które dzięki wysokiej jakości oraz funkcjonalności spełniają wszelkie potrzeby użytkowników i tym samym podnoszą jakość indywidualnej pracy. Długa obecność marki Durable na rynku artykułów biurowych sprawia, że jest ona liderem w zakresie produkcji akcesoriów służących prawidłowej organizacji oraz prezentacji dokumentów.

Filtry