• 22 255 95 55

Kieszenie samoprzylepne A5

Kieszenie samoprzylepne A5 to ciekawe i funkcjonalne artykuły, które pozwalają wyróżnić określone dokumenty. Są one także rewelacyjnym sposobem na ochronę arkuszy stanowiących ogłoszenia, informacje czy regulaminy. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: A5

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

W każdym biurze znaleźć można masę segregatorów oraz teczek, które pozwalają na sprawny proces archiwizacji dokumentów. Ich klasyczne wersje są jednak zwykle dosyć proste i nie posiadają dodatkowych kieszeni ani funkcji. Jeśli występuje zatem potrzeba wzbogacenia segregatora o dodatkowe możliwości, to doskonałym rozwiązaniem będzie tutaj wykorzystanie kieszeni samoprzylepnej. Kieszenie samoprzylepne A5 posiadają wymiary, które zaraz po formacie A4 są najczęściej wykorzystywanymi podczas przygotowywania dokumentów i różnego rodzaju pism.  Samoprzylepne listwy do archiwizacji A5 Q-Connect i kieszenie samoprzylepne A5 Durable to porządnie wykonane produkty, które w pozytywny sposób wpłyną na komfort pracy biurowej. 

 

Listwa do archiwizacji A5 czy kieszeń samoprzylepna A5?

Kieszenie samoprzylepne A5 Durable

Jeśli zastanawiamy się, jaki artykuł wybrać, to warto w tym miejscu wymienić, czym różnią się wspomniane produkty. Marka Q-Connect przygotowała funkcjonalne samoprzylepne listwy A5, które umożliwiają przyklejenie do nich arkusza papieru. Dzięki paskowi z perforacją składającą się z dziurek możemy wpiąć dokumenty do segregatora bez konieczności ich dziurkowania. Istotną kwestią jest fakt, że listwa A5 wykonana jest z wytrzymałego poliestru, dzięki któremu jest ona odporna na pęknięcia

Kieszeń samoprzylepna A5 Durable pozwala z kolei na dodanie zawartości na okładki segregatora lub teczki, dzięki czemu najistotniejszy dokument jest wyróżniony w odpowiedni sposób. Kieszeń A5 możemy umieścić zarówno wewnątrz skoroszytu, jak i zewnątrz. Format A5 jest również odpowiedni do umieszczenia w jej wnętrzu płyty CD. Kieszenie samoprzylepne A5 są w wysokim stopniu przezroczyste, zatem każdy umieszczony w nim dokument jest czytelny i przejrzysty. 

Wspomniane produkty są zatem podobne, jednak posiadają nieco inne zastosowanie. Przed dokonaniem zakupu warto zatem przemyśleć, w jakim celu używane będą kieszenie samoprzylepne. 

 

Kieszenie samoprzylepne A5 – producenci

Producentami kieszeni oraz listw samoprzylepnych A5 są marki Q-Connect oraz Durable. Q-Connect to marka, która łączy wysokiej jakości produkty z atrakcyjną ceną i z tego względu doceniana jest przez miliony użytkowników na całym świecie. Pomaga w występujących na co dzień potrzebach i pozwala na szybkie i wydajne wykonywanie zadań.

Firma Durable posiada natomiast 80-letnie doświadczenie w produkcji artykułów służących na co dzień do spinania, łączenia, porządkowania, organizacji oraz właściwej prezentacji. Celem marki Durable jest przede wszystkim wprowadzanie takich rozwiązań, które dzięki wysokiej jakości oraz funkcjonalności spełniają wszelkie potrzeby użytkowników i tym samym podnoszą jakość indywidualnej pracy. 

Filtry