• 22 255 95 55

Kleje

Najprostsza forma połączenia ze sobą dwóch kartek czy innych papierowych elementów? Oczywiście za pomocą kleju! Kleje muszą być mocne, a jednocześnie łatwe w użyciu. Nie powinny też pozostawiać śladów na powierzchniach, aby zachować estetyczny wygląd zarówno łączonych elementów, jak też innych przedmiotów, z którymi ewentualnie miały bezpośredni kontakt.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Kleje biurowe występują w kilku wariantach, wśród których najpopularniejsze są kleje w sztyfcie. Sprawdzają się też w domu, jak też w szkole. 
 

Kleje do prac biurowych i domowych 

 
Warto mieć przynajmniej jeden w szufladzie domowej komody czy firmowego biurka. Niepermanentne kleje biurowe mają niewielkie rozmiary, zajmują mało miejsca, zmieszczą się więc praktycznie wszędzie. Można je kupić jako kleje w sztyfcie, kleje w tubce, w płynie i w pisaku. Jeżeli chodzi o kleje w sztyfcie, to ich największą zaletą jest higiena, jaką zachowujemy podczas klejenia. Klej ten nie brudzi rąk, używamy go bez bezpośredniego kontaktu z nim. Szybko i łatwo połączymy dwie kartki papieru czy stworzymy efektowną pracę plastyczną. Można równomiernie nanieść dzięki sztyftowi klej na powierzchnię w odpowiedniej ilości. Kleje w sztyfcie są zatem najbardziej ekonomiczne. Kleje w tubce należą do trwałych i bardzo skutecznych. Nanosimy je na powierzchnię na za pomocą pędzla. Dzięki takiej aplikacji możemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, co jest dużym atutem takiego kleju. 
 

Jak dokonać wyboru, wybierając klej biurowy?

 
Decydując się na kleje biurowe, koniecznie przeanalizuj częstotliwość ich użytkowania. To pozwoli Ci wybrać ich wielkość i tym samym uniknąć ewentualnego ich marnowania. Długo nieużywane kleje po otwarciu tracą swoje właściwości, kleje w tubce zasychają, co często uniemożliwia ich otwarcie. Uwzględnij także ich przeznaczenie. Do typowego użytku biurowe najlepiej sprawdzą się kleje w sztyfcie. Jeżeli wykonujesz z ich wykorzystaniem prace plastyczne, lepszym rozwiązaniem będą kleje w tubce. Zobacz również taśmy dwustronne, które przydadzą się w każdej biurowej szufladzie.

Filtry