• 22 255 95 55

Klej Amos

Kto z nas nie zna kleju w sztyfcie o zielono- żółtym opakowaniu? Zapewne każdy choć raz miał okazję trzymać w ręku i używać kleju w sztyfcie Amos, który jest jednym z najpopularniejszych produktów aktualnie wyróżnianych wśród produktów klejących. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:Amos

Pokaż na stronie:

Klej Amos 

Klej w płynie Amos

Kto z nas nie zna kleju w sztyfcie o zielono- żółtym opakowaniu? Zapewne każdy choć raz miał okazję trzymać w ręku i używać kleju w sztyfcie Amos, który jest jednym z najpopularniejszych produktów aktualnie wyróżnianych wśród produktów klejących. Kleje Amos charakteryzują się bardzo solidnym działaniem, które poparte zostało okazyjną adekwatną do jakości ceną. Co odróżnia Amos kleje od innych produktów, z którymi konkuruje na półce sklepowej? Dowiedzmy się, które czynniki wpływają, że klej Amos jest produktem godnym zaufania. Amos klej - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie! 

 

Amos klej w sztyfcie - zastosowanie

Zastosowanie kleju Amos jest szczególnie doceniane zarówno w branży biurowej, szkolnej, ale i również w środowisku domowym. Za pomocą kleju możemy bez problemu dokonać wielu praktycznych prac, takich jak sklejanie kopert i innych artykułów biurowych, nie możemy jednak zapomnieć, że kleje Amos są również doskonałym przyborem szkolnym, który umożliwia dzieciom wykonywanie kreatywnych prac technicznych i artystycznych. Podsumowując kleje Amos to nie tylko praktyczny artykuł biurowy, którego zastosowanie nieraz jest wręcz niezbędne, ale również przedmiot, który przy odrobinie kreatywności jest w stanie zapewnić naszym dzieciom ogrom świetnej zabawy. Dlaczego klej Amos to dobry wybór zarówno dla dzieci, jak i dorosłych? Czy jest bezpieczny oraz co odróżnia go od innych klejów? 

 

Amos Klej - cechy szczególne 

Jesteśmy w stanie wyróżnić szereg istotnych parametrów, które wpływają na ostateczną jakość i cenę produktu. Przed dokonaniem zakupu kleju Amos warto, abyśmy szczególną uwagę zwrócili na gramaturę, ponieważ im więcej produktu w jednym opakowaniu, tym analogicznie cena kleju Amos będzie wyższa. Producenci klejów, aby zapewnić nam stu procentowy komfort użytkowania, zagwarantowali nam szeroki wybór, jeśli chodzi o rozmiary kleju Amos. 

Kleje Amos - gramatury produktu: 

 • Klej Amos 8g
 • Klej Amos 15g
 • Klej Amos 22g
 • Klej Amos 35g
   

Znając dokładnie gramaturę klejów Amos, bez większych problemów będziemy w stanie dobrać odpowiednią gramaturę w stosunku do tego, jak często stosujemy klej. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że klej Amos charakteryzuje się wyjątkowo silnymi właściwościami klejącymi, których możemy być pewni, ponieważ producent daje nam gwarancje 3 lat na skuteczność kleju. 

Oprócz właściwościach praktycznych nie możemy zapomnieć o niezwykle ważnym aspekcie ekologicznym, ponieważ właściwie to jest główny czynnik odróżniający klej Amos na tle innych produktów. 

Amos klej w sztyfcie - aspekt ekologiczny:

 • Nietoksyczny
 • Bezbarwny
 • Bezwonny
 • Nie zawiera kwasów
 • Nie zawiera rozpuszczalników
   

Klej Amos został przebadany w The Art and Creative Materials Institute, INC. w USA i jest zgodny z normami ASTM oraz CE. 

 1. ASTM: Amerykańskie Stowarzyszenie Badań i Materiałów jest jedną z najważniejszych organizacji opracowujących normy dotyczące materiałów, wyrobów, systemów i usług wykorzystywanych w budownictwie.
 2. CE: symbol CE jest gwarancją, że wyrób przeszedł pozytywnie specjalistyczne badania i spełnia przewidziane dla niego podstawowe normy jakości i bezpieczeństwa.
   

Klej Amos - warto pomagać!

klej AMOS

Mało kto wie, że kupując, klej Amos wspieramy wszystkim doskonale znany program odżywiania dzieci Pajacyk. Przez cały okres trwania akcji, pomoc dotarła do dzieci z ubogich rodzin w każdym regionie Polski. Kupując klej Amos, pomagamy razem z Pajacykiem!
 

Klej Amos promocja - zawsze niska cena

Cena kleju Amos jest niska w stosunku do wysokiej jakości produktu. Trzyletni okres gwarancji kleju powinien być dla nas wystarczającym czynnikiem decyzyjnym. 

Koszt kleju Amos będzie więc w wysokim stopniu uwarunkowany gramaturą produktu, dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na jego rozmiar. 
 
Klej Amos uśredniona cena: koszt kleju Amos waha się w granicach pomiędzy 3, a 10 złotych, w zależności od gramatury kleju. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Waga [g]
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >
Rozmiar [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Kolor
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena