• 22 255 95 55

Klej do papieru Pentel

Klej Pentel jest jednym z produktów, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Przy pomocy tego niewielkiego artykułu biurowego możemy trwale ze sobą sklejać zarówno małe ilości kartek, jak i duże, dzięki czemu każdy w kleju Pentel znajdzie to, czego potrzebuje! 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PENTEL

Pokaż na stronie:

Kleje Pentel

Klej Pentel jest jednym z produktów, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Przy pomocy tego niewielkiego artykułu biurowego możemy trwale ze sobą sklejać zarówno małe ilości kartek, jak i duże, dzięki czemu każdy w kleju Pentel znajdzie to, czego potrzebuje! Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego rodzaju kleju Pentel warto, abyśmy dokładnie zapoznali się ze wszystkimi dostępnymi wariantami produktu, co umożliwi nam podjęcie najlepszej z możliwych decyzji. Klej Pentel - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy! 
 

Kleje Pentel - rodzaje

Klej w sztyfcie Pentel

Kleje Pentel zostały zaprojektowane z myślą o klejeniu tektury i kartonu. Klej Pentel jest zdecydowanie jedną z pozycji, która powinna znaleźć się w piórniku szkolnym lub w wyposażeniu biura każdej osoby.

Klej Pentel - warianty:

  • Klej Pentel w płynie z gumową rolką
  • Klej Pentel w płynie z pędzelkiem
  • Klej Pentel w sztyfcie
     

Pojemniki klejów Pentel zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić dozowanie, zminimalizować ryzyko rozlania się oraz wysychania, w momencie, gdy nie używamy produktu.

To, czym z pewnością wyróżniają się kleje Pentel, to ch skład. Kleje Pentel to definicja kompozycji składników nietoksycznych i neutralnych dla środowiska naturalnego. Substancję można bez trudu usunąć przy pomocy wody – dlatego właśnie jest to produkt, który sprawdzi się w trakcie kreatywnych zajęć z dziećmi. Płynna wersja bardzo dobrze łączy papier i tekturę, zaś wariant w sztyfcie może być również z powodzeniem wykorzystany do klejenia zdjęć.
 

Klej Pentel cena

Cena klejów Pentel jest mocno zróżnicowana i uzależniona od pojemności i rodzaju kleju. Najtańszy klej Pentel w sztyfcie zakupimy w granicach 4 złotych. Z kolei, za klej w płynie będziemy musieli zapłacić w granicach 12 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Waga [g]
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >
Rozmiar [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Kolor
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena