• 22 255 95 55

Kołonotatniki, skorowidze i kalendarze

Biuro to nie tylko kompetentni pracownicy, meble i komputery, to także szereg artykułów papierniczych w tym kołonotatniki, kalendarze książkowe i skorowidze, bez których trudno się obejść w pracy biurowej.

 
Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Dobrze funkcjonujące biuro to podstawa w każdym biznesie. Bez względu na to czy jego działalność obejmuje rozległy zakres obowiązków (księgowanie, obsługa korespondencji itd.) czy ogranicza się tylko np. do kontaktów z klientami, to do efektywnej pracy potrzebuje wielu niezbędnych materiałów. 
 

Kołonotatniki, skorowidze i kalendarze książkowe -usprawnij codzienną pracę w biurze

 
Kołonotatnik - zeszyt, którego kartki przymocowane są na ruchomych kółeczkach lub spirali jest niezbędny do sporządzania odręcznych notatek. Wygodny w użytkowaniu, dodatkowo z możliwością łatwego wyrywania kartek i ich wpinania do segregatorów pozwala na utrzymanie porządku i łatwość odszukiwania potrzebnych materiałów. Skorowidz pozwala na grupowanie pokrewnych zagadnień, a dzięki indeksowi alfabetycznemu ułatwia odszukiwanie potrzebnych materiałów, a kalendarz książkowy to estetyczny gadżet, dzięki któremu masz wszystko pod kontrolą (informacje o spotkaniach, zobowiązaniach..., umiejętnie rozplanowanie pracy to mniej stresu i więcej wolnego czasu dla siebie.
 

Czym kierować się przy zakupie kołonotatników, skorowidzów i kalendarzy książkowych?

 
Należy uwzględnić potrzeby biura, preferencje pracowników i wziąć pod uwagę budżet jakim dysponujemy. Artykuły w miękkich okładkach zwykle są tańsze, ale ich trwałość może być ograniczona. Ilość kartek, format również przekłada się na cenę. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy kołonotatnikiskorowidze kalendarze książkowe w różnej formie i cenie, dzięki temu każdy znajdzie tutaj odpowiedni produkt dla siebie.
Sprawdź asortyment znanych producentów artykułów biurowych: Q-Connect, Interdruk, Leitz, Office i usprawnij pracę swojego biura wybierając solidne, wygodne i estetyczne kalendarze, kołonotatniki i skorowidze.

Filtry

Producenci
więcej >
Dziurki do segregatora
więcej >
Dziurkowanie
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Indeks
więcej >
Kolor
więcej >
Kolorowe kartki
więcej >
Kratka o wymiarach [mm]
więcej >
Margines
więcej >
Odrywana perforacja
więcej >
Odstęp między liniami [mm]
więcej >
Okładka twarda
więcej >
Typ grzbietu
więcej >
Typ okładki
więcej >
Uchwyt na długopis
więcej >
Wpinana linijka
więcej >
Zintegrowana ofertówka
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena