• 22 255 95 55

Karteczki Post-It

Post It notes to  marka tworząca wysokiej jakości karteczki samoprzylepne wykorzystywane przez ludzi na całym świecie. Karteczki Post It charakteryzują się trwałością oraz pięknymi paletami barw zastosowanymi w tych produktach.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:POST-IT

Pokaż na stronie:

Karteczki samoprzylepne Post-It – wysokiej jakości karteczki samoprzylepne 

Karteczki samoprzylepne Post-It

Post It notes to marka tworząca wysokiej jakości karteczki samoprzylepne wykorzystywane przez ludzi na całym świecie. Karteczki Post It charakteryzują się trwałością oraz pięknymi paletami barw zastosowanymi w tych produktach. Jest to niezwykle popularna marka, która produkuje świetnej jakości karteczki z pulpy drzewnej od ponad 40 lat. Wspierając produktywność oraz pobudzając wyobraźnie, karteczki samoprzylepne Post It podbiły serca wielu ludzi i miejsca pracy.

 

Post it notes oraz ich historia 

Pierwszym etapem stworzenia karteczek Post It był wyjątkowy klej. Formuła klejąca charakteryzowała się dobrą przyczepnością, jednak nie scalała dwóch przedmiotów trwale. Przez długi czas twórcy tej formuły zastanawiali się nad możliwościami zastosowania tego wynalazku. Olśnieniem były spadające kartki z pieśniami kościelnymi, które zapoczątkowały stworzenie karteczek Post It jako pełnoprawnego produktu firmy 3M.

 

Post It karteczki – dostępne rodzaje

Oprócz podstawowych rodzajów karteczek takich jak bloczki i kostki Post It 3M posiada w swojej ofercie inne typy notek, które znacznie ułatwiają dobranie ich do użytkownika. 

 

Karteczki Post It Z-notes do podajników – idealne dla osób, które często notują 

Karteczki samoprzylepne Post-It

Karteczki samoprzylepne Post It Z-notes są idealnym dopełnieniem biurowego wyposażenia. Są to karteczki złożone w harmonijkę. Dzięki ich złożeniu oraz zastosowaniu ich w specjalnych podajnikach po wyciągnięciu karteczki automatycznie wysuwa się kolejna. Pomaga to w szybkim notowaniu, zwłaszcza gdy musimy szybko coś zapisać podczas połączenia telefonicznego.

 

Post It karteczki Super Sticky – przyklejaj do pionowych i nieregularnych powierzchni 

Super Sticky jest to rodzaj karteczek, który powstał na potrzeby tworzenia i przyklejania notatek do trudnych powierzchni. Spadające karteczki lub szybko wysychający klej, który nie spełnia już swojej funkcji, mogą wywoływać złość i irytację. Naprzeciw potrzebom klientów Post It wychodzi z karteczkami Super Sticky, które dzięki ulepszonej formule kleju są w stanie utrzymać się na pionowych i nieregularnych powierzchniach. Karteczki nie spadają, a notatki pozostaną na długi czas na swoim miejscu. Ten klej został zastosowany również w niektórych karteczkach Z-notes, dzięki czemu można połączyć praktyczne notowanie z wysokiej jakości super lepkimi karteczkami Post It 3M

 

Wyjątkowe barwy zastosowane w karteczkach Post It notes 

Charakterystycznym znakiem firmy Post It 3Mkarteczki o nadzwyczajnym kanarkowym kolorze. Ten odcień żółtego stał się znakiem rozpoznawczym wysokiej jakości karteczek Post It. Poza tym w ofercie 3M znajdują się różne palety barw takie jak PLAYFUL, COSMIC lub SOULFUL. Zdecydowanie są to producenci z największą ofertą różnorodnych barw na karteczkach samoprzylepnych. Neonowe, pastelowe oraz wiele odcieni kolorów – do wyboru klientów Post It oddał ponad 18 kolekcji kolorowych karteczek.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kształt
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Typ
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena