• 22 255 95 55

Stick'n karteczki samoprzylepne

Kartki samoprzylepne to obowiązkowe wyposażenie biura i domu. Pozwalają zapamiętać najważniejsze informacje, dzięki czemu nie musisz martwić się, że coś ci wypadnie z głowy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:STICK'N

Pokaż na stronie:

Stick’n karteczki samoprzylepne

Kartki samoprzylepne to obowiązkowe wyposażenie biura i domu. Pozwalają zapamiętać najważniejsze informacje, dzięki czemu nie musisz martwić się, że coś ci wypadnie z głowy. Wybór karteczek wysokiej jakości jest bardzo ważny. Każdy chce mieć karteczki samoprzylepne, które nie odklejają się po chwili z powierzchni. Takimi karteczkami będą kartki samoprzylepne Stickn.

 

Stick’n - najważniejsze informacje o marce 

Stickn to firma zajmująca się produkcją wyposażenia biurowego, jednak nie są to zwykłe karteczki samoprzylepne. Tworzą oni wyjątkowe notesy samoprzylepne o szerokiej gamie kolorów oraz kształtów. Kreatywne rozwiązania są ich mocną stroną, dlatego ten producent zyskał taką popularność. Co więcej, jest to firma na każdą kieszeń. Ekonomiczne ceny w połączeniu z wysokiej jakości produktami pozwoliły marce Stickn na rozwój i poszerzenie oferty.

 

Kolorowe i praktyczne karteczki samoprzylepne Stick’n

Nie każdy wie, że karteczki samoprzylepne nie muszą być nudne. Nie ma sensu ograniczać się do zwykłych żółtych karteczek samoprzylepnych, zwłaszcza gdy możemy zaszaleć z wyobraźnią i wybrać wiele różnorodnych kolorów. Różnokolorowe karteczki pozwolą nie tylko na pobudzenie swojej kreatywności, ale przede wszystkim pomogą w szybszym zapamiętywaniu najważniejszych rzeczy. Wpływ kolorów na nasze życie jest niezwykły. Stworzenie wielokolorowych notatek przykuje nasz wzrok i nawet jeżeli nie skupiamy się na konkretnej wiadomości, będziemy w stanie ją biernie zapamiętywać. Dodatkowo jest to duży plus, jeżeli oprócz krótkiej pamięci zdarza nam się zagubić ważne wiadomości. Nie grozi nam to, jeżeli wybierzemy odpowiednio wyróżniające się i jaskrawe kolory.

 

Bestsellery Stick’n 

Najpopularniejszymi karteczkami samoprzylepnymi Stickn są małe, kolorowe karteczki samoprzylepne. Dzięki temu, że mają mniejsze wymiary, wyjątkowo prezentują w wielu miejscach. Mocny klej zastosowany w tych karteczkach nie wysycha zbyt szybko i pozwala przykleić karteczkę nawet do pionowych powierzchni. Dzięki temu klienci szczególnie wybierają ten rodzaj karteczek.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kształt
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Typ
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena