• 22 255 95 55

Żółte karteczki samoprzylepne

Żółte karteczki samoprzylepne można spotkać w wielu miejscach — w pracy, w biurze, w domu. Dzięki temu żywemu i pozytywnemu kolorowi będziesz w stanie zapamiętać najważniejsze informacje, bez stresu, że znów coś wypadnie Ci z głowy!

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Żółty

Pokaż na stronie:

Żółte karteczki samoprzylepne 

Żółte karteczki samoprzylepne

Można je zobaczyć w każdym miejscu — w pracy, w biurze, w domu. Żółte karteczki samoprzylepne to najpopularniejszy rodzaj karteczek. Dzięki temu żywemu i pozytywnemu kolorowi będziesz w stanie zapamiętać najważniejsze informacji, bez stresu, że znów coś wypadnie ci z głowy!

 

Dlaczego karteczki samoprzylepne żółte są tak popularne? 

Wiele osób zastanawia się, dlaczego to właśnie one tak często pojawiają się w biurach. Żółty kolor wyróżnia się na tle codziennych powierzchni. Słoneczna kolorystyka kojarzy się z pozytywnymi emocjami i rzeczami. Ten kolor jest wykorzystywany na wielu codziennych płaszczyznach np. na znakach drogowych, to pozwala nam na skojarzenie żółtych karteczek z ważną i przydatną informacją lub ostrzeżeniem
Dzięki temu wszystkiemu jesteśmy w stanie o wiele łatwiej zapamiętać informacje zawarte na karteczce. Tworzenie notek za pomocą kolorowych karteczek jest świetnym rozwiązaniem dla wzrokowców. Pobudzające wyobraźnie jaskrawe i charakterystyczne kolory świetnie sprawdzają jako pomoc w nauce w postaci fiszek, ale są też przydatnym elementem podczas tworzenia adnotacji do dokumentów.

 

Karteczki żółte samoprzylepne - inne sposoby ich wykorzystania 

Żółte karteczki samoprzylepne

Nie jest to tajemnicą, że pomysł na żółte karteczki samoprzylepne zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Można je stosować na różne sposoby, mimo że najczęstszym jest zwykłe wywieszenie ich na ścianie lub ramie komputera.
Wszyscy wiedzą, jak to jest zgubić listę zakupów tuż przed wejściem do sklepu. Charakterystyczna samoprzylepna żółta karteczka na pewno nie będzie taka łatwa do zgubienia! Mimo że w dobie urządzeń mobilnych często korzystamy z różnych aplikacji do tego przeznaczonych, żółte kartki samoprzylepne to tradycyjne rozwiązanie, które jest najpopularniejszym i niezawodnym sposobem na zapisanie ważnych informacji
Niekiedy można spotkać się z niesamowitymi sposobami wykorzystania karteczek do prac plastycznych, jednak niewiele osób ma na to czas. Niemniej, tworzenie notatek w ciekawy sposób pozwala nam zapamiętywać dokładnie wiadomości i różne teksty. Karteczki samoprzylepne żółte są idealne do kreatywnych rozwiązań. Stworzenie mapy myśli jest sposobem nie tylko na naukę do egzaminów, ale i utrwalenie informacji potrzebnych do codziennego życia lub pracy. Zapisane na mapie myśli sposoby działania lub kolejność wykonywania zadań pomogą nam poradzić sobie z obowiązkami, które spotykają nas w przestrzeni prywatnej lub zawodowej.

 

Najlepsze żółte karteczki samoprzylepne 

Na rynku można dostać żółte karteczki o różnych kształtach i wymiarach. Ważne jest, aby dobrać je do swoich potrzeb. Najlepsze karteczki żółte samoprzylepne charakteryzują się dobrej jakości klejem oraz trwałym papierem. Ważne jest, aby znaleźć takie karteczki, w których formuła klejącą nie będzie pozostawiać śladów, jednocześnie będzie bardzo dobrze utrzymywać karteczkę nawet na pionowej powierzchni.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kształt
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Typ
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena